POWRÓT I PARĘ PYTAŃ DO WAS

Feoxter »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Feoxter"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Dołącz do widzów ► http://bit.ly/1A4xZJ8

League of Legends (w skrócie LoL) – sieciowa gra komputerowa z gatunku multiplayer online battle arena. Powstała na bazie modyfikacji Defense of the Ancients (DotA) do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana przez Riot Games i początkowo wydana tylko dla systemu Windows. Po raz pierwszy ogłoszona 7 października 2008, a wydana 27 października 2009. 15 lipca 2013 gra została uznana w USA za pełnoprawny sport.


Rozgrywka polega na podzieleniu graczy na dwie drużyny, każda po trzech lub pięciu graczy (zależnie od wybranej mapy). Drużyny rozpoczynają rozgrywkę w przeciwnych rogach mapy, w pobliżu Nexusa. Aby wygrać mecz, drużyna musi zniszczyć nexus przeciwnika. Do bazy wroga dostać można się jedną z trzech alej (ang. „lanes”), po drodze trzeba jednak zniszczyć wieże (ang. „turrets”), które uniemożliwiają nam dostęp do Nexusa przeciwnika. Każda ścieżka broniona jest przez trzy wieże, które niszczyć trzeba po kolei. Po zniszczeniu trzeciej wieży otrzymujemy dostęp do „inhibitora”. Sam Nexus broniony jest przez dwie wieże. Choć teoretycznie wystarczy uporać się z wieżami na jednej ścieżce, by wygrać grę, to rozgrywka idzie raczej w stronę zdominowania jak największej ilości linii. Pomiędzy nexusami, wzdłuż ścieżek, przemieszczają się kontrolowane przez grę stwory (ang. „minions”, „creeps”). Stwory te podążają od nexusa jednej drużyny do nexusa przeciwnika od 90. sekundy gry aż do jej zakończenia. Walczą między sobą, atakują wieże i inhibitory, a także sam Nexus. W pewnych sytuacjach mogą również atakować wrogich graczy. Każda postać, przebywająca odpowiednio blisko ginącego, wrogiego „miniona” otrzymuje doświadczenie, a jeśli uda się jej zadać ostateczny cios stworowi – zyskuje również pewną ilość złota. Zniszczenie wrogiego inhibitora sprawia, że sojusznicze „miniony” poruszające się wzdłuż danej linii są silniejsze (tzw. „super minions”), co oznacza istotną przewagę. Warto wspomnieć, że poza „minionami” występują również stwory neutralne, które nie poruszają się wzdłuż linii, a co określony czas odradzają się w tym samym miejscu w tak zwanej dżungli, czyli obszarach mapy, nie będących liniami. Zabijanie ich, podobnie jak w przypadku „minionów”, dostarcza złota i doświadczenia, a w pewnych przypadkach określone błogosławieństwa, okresowo wzmacniające bohatera. W tym trybie rozgrywki wszystkie postaci wybrane przez graczy rozpoczynają rozgrywkę na poziomie pierwszym i mogą rozwijać się aż do poziomu osiemnastego, a także zdobywać złoto, które można wydawać w sklepie na coraz to potężniejsze przedmioty.


Facebook ► https://www.facebook.com/Feomathar17

Streamy ► http://www.twitch.tv/feoxter

Komentarze:

vardoge... NO I GDZIE SĄ FILMY CZERSTWA BUŁKO Z SEREM?
shinerU... jak dla mnie poradniki, poradniki i poradniki :) dobre praktyki i analizy też są bardzo fajne. i zawsze możesz mi zrobić przyjemność i powiedzieć o ramowaniu.
Vito186... Wszystkie postacie po kolei :D Chciałbym zobaczyc pare postaci na Twoim kanale... Takich jak Illaoi, Zed Sion oraz Jax :D
Estardi... A ja myślałem ,że tego Boogeymana się przestraszyłeś i przestałeś przez to nagrywać ,ale jednak nie. Co do serii to moim zdaniem najlepsze serie to wybijanie jak najwyższej dywizji ,na przykład jak miałeś autostradę do platyny to teraz może być .....hhhh przelot do diamentu czy coś takiego.
Bartek ... Poradniki I ciekawostki
kot kot... wkońcu nagrywasz
Thomas ... Chyba pora się pożegnać z Twoimi kanałami. Te przerwy co drugi tydzień robią się irytujące, a poza tym wygląda na to, że niestety bardziej idziesz w lola niż ten drugi kanał, co dla mnie jest ogromnym minusem. No cóż, może coś się jeszcze zmieni, ale póki co, dzięki za lata zabawy :P
NieHazo... może taka serie od "a" do "z" i ta. te postacie na dowolnej lini
Xsevi... Poradniki i takie krótkie filmiki mówiące o nowych metach i co jest teraz OP ( sama mialam pewna przerwę od Lola i teraz trudno jest wejsc znowu w ten rytm) A no i oczywiście gry z widzami :)
Adrian ... Ukryte op? Dzwiwne buildy i postace na danych liniach, tylko proszę, żebyś sam wymyślał.
Jakub G... Graj a do z lola z widzami
Filip K... Z-A może? :)
Regiden... Ja bym wolał luźne rozgrywki
Przemek... Ja bym chetnie zobaczyl jakies lorowe odcinki. Opowiadalbys o jakiejs krainie frakcjach i bohaterach z nia zwiazanych.
tR0lPL... Noo na przykład coś typu od a do z... tylko regularnie i z poradami...
Szymon ... A jeźeli hodzi o poradniki to możesz zrobić np jak grać na topie poradnik dla początkujących
Szymon ... Wiesz co możesz grać z widzami
Alduin ... Możesz zrobić wyjście z bronzu, tylko że każdą grę byś musiał chyba nagrać. Albo jeden odc z jednej dywizji.
Imperat... Rob jak czujesz :d chodz najlepiej jak ja dzika meta muhahah;p
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCuekWeEJ6eR3jRHjNxg524Q