League of Legends: ALFABET LOL'A - Aatrox

Feoxter »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Feoxter"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Dołącz do widzów ► http://bit.ly/1A4xZJ8

Masteriesy:
18/12/0

Runy:
Attack Damage
+8.51
Armor
+9
Attack Speed
+16.05%
Magic Resist
+6.7

League of Legends (w skrócie LoL) – sieciowa gra komputerowa z gatunku multiplayer online battle arena. Powstała na bazie modyfikacji Defense of the Ancients (DotA) do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana przez Riot Games i początkowo wydana tylko dla systemu Windows. Po raz pierwszy ogłoszona 7 października 2008, a wydana 27 października 2009. 15 lipca 2013 gra została uznana w USA za pełnoprawny sport.


Rozgrywka polega na podzieleniu graczy na dwie drużyny, każda po trzech lub pięciu graczy (zależnie od wybranej mapy). Drużyny rozpoczynają rozgrywkę w przeciwnych rogach mapy, w pobliżu Nexusa. Aby wygrać mecz, drużyna musi zniszczyć nexus przeciwnika. Do bazy wroga dostać można się jedną z trzech alej (ang. „lanes”), po drodze trzeba jednak zniszczyć wieże (ang. „turrets”), które uniemożliwiają nam dostęp do Nexusa przeciwnika. Każda ścieżka broniona jest przez trzy wieże, które niszczyć trzeba po kolei. Po zniszczeniu trzeciej wieży otrzymujemy dostęp do „inhibitora”. Sam Nexus broniony jest przez dwie wieże. Choć teoretycznie wystarczy uporać się z wieżami na jednej ścieżce, by wygrać grę, to rozgrywka idzie raczej w stronę zdominowania jak największej ilości linii. Pomiędzy nexusami, wzdłuż ścieżek, przemieszczają się kontrolowane przez grę stwory (ang. „minions”, „creeps”). Stwory te podążają od nexusa jednej drużyny do nexusa przeciwnika od 90. sekundy gry aż do jej zakończenia. Walczą między sobą, atakują wieże i inhibitory, a także sam Nexus. W pewnych sytuacjach mogą również atakować wrogich graczy. Każda postać, przebywająca odpowiednio blisko ginącego, wrogiego „miniona” otrzymuje doświadczenie, a jeśli uda się jej zadać ostateczny cios stworowi – zyskuje również pewną ilość złota. Zniszczenie wrogiego inhibitora sprawia, że sojusznicze „miniony” poruszające się wzdłuż danej linii są silniejsze (tzw. „super minions”), co oznacza istotną przewagę. Warto wspomnieć, że poza „minionami” występują również stwory neutralne, które nie poruszają się wzdłuż linii, a co określony czas odradzają się w tym samym miejscu w tak zwanej dżungli, czyli obszarach mapy, nie będących liniami. Zabijanie ich, podobnie jak w przypadku „minionów”, dostarcza złota i doświadczenia, a w pewnych przypadkach określone błogosławieństwa, okresowo wzmacniające bohatera. W tym trybie rozgrywki wszystkie postaci wybrane przez graczy rozpoczynają rozgrywkę na poziomie pierwszym i mogą rozwijać się aż do poziomu osiemnastego, a także zdobywać złoto, które można wydawać w sklepie na coraz to potężniejsze przedmioty.

Facebook ► https://www.facebook.com/Feomathar17

Streamy ► http://www.twitch.tv/feoxter

Komentarze:

insey... kurwa sam coś wymysl a nie od innych ściągasz pomysly. unlike
Kakarot... riven na nasusa jest gównem
Rauners... kup lepszom kamerke xdddd
Xerden... Feo czemu nie nagrywasz na swoim głównym kanale ?
Savolla... Ahri's next, moj main ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Estardi... Pseudo mini poradnik do postaci którą gram piąty raz w życiu, wygrywamy 26 do 28(a było do 18) 23:08 .I za to łapka w górę.
B?a?ej ... Feo VS alfabet LOL-a
Maciek ... morzesz też maskować e jeśli grasz pod poke
Imperat... Zamiast alfabet może tak uroczo abecadło;p
Zagrajm... ABC dla nerdów
FlorYt... Może "Lolowe Abecadło"? :)
kot kot... Jej az
Kredens... Może seria "Feo kaleczy każdego champa"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Alduin ... Alfabet Lamerstwa x) Bez urazy oczywiście :D PS: Rek sai jak jest pod ziemią widzi kroki niewidzialnego twitcha Feo x)
Lulek59... 12:10 jestem w goldzie i ja nawet wiem ze jak enemy wchodzi do krzaka to daje się Warda a Ty miales dwa....
PoPoSBT... League of A-Z
Wi?nia... No panie xD
Pawe? M... Nazwa może być: League of Legends Od A Do Z
Borsuk2... A co ile będą odcinki??
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCuekWeEJ6eR3jRHjNxg524Q