League of Legends: ALFABET LOL'A - Ahri

Feoxter »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału " Feoxter "! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Dołącz do widzów ► http://bit.ly/1A4xZJ8

Masteriesy:
12/18/0

Runy:
Magic Pen
+7.83
Armor
+9
Ability Power
+25.56

League of Legends (w skrócie LoL) – sieciowa gra komputerowa z gatunku multiplayer online battle arena. Powstała na bazie modyfikacji Defense of the Ancients (DotA) do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana przez Riot Games i początkowo wydana tylko dla systemu Windows. Po raz pierwszy ogłoszona 7 października 2008, a wydana 27 października 2009. 15 lipca 2013 gra została uznana w USA za pełnoprawny sport.


Rozgrywka polega na podzieleniu graczy na dwie drużyny, każda po trzech lub pięciu graczy (zależnie od wybranej mapy). Drużyny rozpoczynają rozgrywkę w przeciwnych rogach mapy, w pobliżu Nexusa. Aby wygrać mecz, drużyna musi zniszczyć nexus przeciwnika. Do bazy wroga dostać można się jedną z trzech alej (ang. „lanes”), po drodze trzeba jednak zniszczyć wieże (ang. „turrets”), które uniemożliwiają nam dostęp do Nexusa przeciwnika. Każda ścieżka broniona jest przez trzy wieże, które niszczyć trzeba po kolei. Po zniszczeniu trzeciej wieży otrzymujemy dostęp do „inhibitora”. Sam Nexus broniony jest przez dwie wieże. Choć teoretycznie wystarczy uporać się z wieżami na jednej ścieżce, by wygrać grę, to rozgrywka idzie raczej w stronę zdominowania jak największej ilości linii. Pomiędzy nexusami, wzdłuż ścieżek, przemieszczają się kontrolowane przez grę stwory (ang. „minions”, „creeps”). Stwory te podążają od nexusa jednej drużyny do nexusa przeciwnika od 90. sekundy gry aż do jej zakończenia. Walczą między sobą, atakują wieże i inhibitory, a także sam Nexus. W pewnych sytuacjach mogą również atakować wrogich graczy. Każda postać, przebywająca odpowiednio blisko ginącego, wrogiego „miniona” otrzymuje doświadczenie, a jeśli uda się jej zadać ostateczny cios stworowi – zyskuje również pewną ilość złota. Zniszczenie wrogiego inhibitora sprawia, że sojusznicze „miniony” poruszające się wzdłuż danej linii są silniejsze (tzw. „super minions”), co oznacza istotną przewagę. Warto wspomnieć, że poza „minionami” występują również stwory neutralne, które nie poruszają się wzdłuż linii, a co określony czas odradzają się w tym samym miejscu w tak zwanej dżungli, czyli obszarach mapy, nie będących liniami. Zabijanie ich, podobnie jak w przypadku „minionów”, dostarcza złota i doświadczenia, a w pewnych przypadkach określone błogosławieństwa, okresowo wzmacniające bohatera. W tym trybie rozgrywki wszystkie postaci wybrane przez graczy rozpoczynają rozgrywkę na poziomie pierwszym i mogą rozwijać się aż do poziomu osiemnastego, a także zdobywać złoto, które można wydawać w sklepie na coraz to potężniejsze przedmioty.

Facebook ► https://www.facebook.com/Feomathar17

Streamy ► http://www.twitch.tv/feoxter

Komentarze:

Jan Brz... Oczy krwawią.
Yukki... Ahri najlepsza na mida, main mój ? czekam na Jhina ?
Genera?... feo kiedy gothic xDD
Xerden... feo czemu nie nagrywasz już w bugimena ani the forest po ubdejtach przepraszam za ortografię :)
Deryl D... jak nagrywasz to bo flipijski zrobił to samo owiele wcześniej niżty to weś chociarz w klej linka do jego kanału !!!
Szaryst... czekam na U xd
ArtiKoz... zjebane od flipina
xdxd... wydaje mi się że filmik byłby lepszy bez kamerki gdyż jest bardzo słaba i zgarsza jakość filmu :D
Justyna... a ja czekam na teemo :v
GetLuka... No to czekam na yasuo xD
Liryczn... Jaka dywizja ?
Ylaya... Nope, ja mainuję Katę :) więc poczekam aż będę mogła się pośmiać z Ciebie ;)
Weed Te... Z niecierpliwością czekam na urgota XDD
?ukasz ... niezły odcinek :) powodzenia w serii :D
DoriaN ... Te suchary :D tak w sumie to spoko pomysł
Marcin ... Naucz się farmić Xdd
Ludwik ... 1
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCuekWeEJ6eR3jRHjNxg524Q