Ciekawostki o KINDRED

Feoxter »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Feoxter"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Dołącz do widzów ► http://bit.ly/1A4xZJ8

League of Legends (w skrócie LoL) – sieciowa gra komputerowa z gatunku multiplayer online battle arena. Powstała na bazie modyfikacji Defense of the Ancients (DotA) do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana przez Riot Games i początkowo wydana tylko dla systemu Windows. Po raz pierwszy ogłoszona 7 października 2008, a wydana 27 października 2009. 15 lipca 2013 gra została uznana w USA za pełnoprawny sport.


Rozgrywka polega na podzieleniu graczy na dwie drużyny, każda po trzech lub pięciu graczy (zależnie od wybranej mapy). Drużyny rozpoczynają rozgrywkę w przeciwnych rogach mapy, w pobliżu Nexusa. Aby wygrać mecz, drużyna musi zniszczyć nexus przeciwnika. Do bazy wroga dostać można się jedną z trzech alej (ang. „lanes”), po drodze trzeba jednak zniszczyć wieże (ang. „turrets”), które uniemożliwiają nam dostęp do Nexusa przeciwnika. Każda ścieżka broniona jest przez trzy wieże, które niszczyć trzeba po kolei. Po zniszczeniu trzeciej wieży otrzymujemy dostęp do „inhibitora”. Sam Nexus broniony jest przez dwie wieże. Choć teoretycznie wystarczy uporać się z wieżami na jednej ścieżce, by wygrać grę, to rozgrywka idzie raczej w stronę zdominowania jak największej ilości linii. Pomiędzy nexusami, wzdłuż ścieżek, przemieszczają się kontrolowane przez grę stwory (ang. „minions”, „creeps”). Stwory te podążają od nexusa jednej drużyny do nexusa przeciwnika od 90. sekundy gry aż do jej zakończenia. Walczą między sobą, atakują wieże i inhibitory, a także sam Nexus. W pewnych sytuacjach mogą również atakować wrogich graczy. Każda postać, przebywająca odpowiednio blisko ginącego, wrogiego „miniona” otrzymuje doświadczenie, a jeśli uda się jej zadać ostateczny cios stworowi – zyskuje również pewną ilość złota. Zniszczenie wrogiego inhibitora sprawia, że sojusznicze „miniony” poruszające się wzdłuż danej linii są silniejsze (tzw. „super minions”), co oznacza istotną przewagę. Warto wspomnieć, że poza „minionami” występują również stwory neutralne, które nie poruszają się wzdłuż linii, a co określony czas odradzają się w tym samym miejscu w tak zwanej dżungli, czyli obszarach mapy, nie będących liniami. Zabijanie ich, podobnie jak w przypadku „minionów”, dostarcza złota i doświadczenia, a w pewnych przypadkach określone błogosławieństwa, okresowo wzmacniające bohatera. W tym trybie rozgrywki wszystkie postaci wybrane przez graczy rozpoczynają rozgrywkę na poziomie pierwszym i mogą rozwijać się aż do poziomu osiemnastego, a także zdobywać złoto, które można wydawać w sklepie na coraz to potężniejsze przedmioty.


Facebook ► https://www.facebook.com/Feomathar17

Streamy ► http://www.twitch.tv/feoxter

Komentarze:

Red Lab... Lee sin
Pan Kow... Podobno kindred razem z bardem i aurelinem solem powstali na początku wszech swiata
AYS GAM... Teraz o shen'ie proszę
KEJQ KE... Ciekawe kto by wygrał wilk kindreda czy warwcik
Zwiadow... To nie ciekawostki, tylko opis postaci ze strony xDDD
Jul XX... Mam manie teraz na kindred, a dzisiaj sobie obejrzałam poraz kolejny ten filmik o Amumu Kiedy wyczaiłam wilczka, też o tym pomyślałam :) kindred naj, może po reworku nie ma leczenia, ale sobie nią poradzę jak się wprawie :) na zawsze z kindred <3
Turizmo... Mam Pytanie
Masz moze konto zeby przetestowac kindred
kamil g... kiedy kolejne streamy??? a może master yi w jungli
mango 7... a o jhinie jest materiał bo nie widziałem ?
KUMPEL ... jinx i ziggsa
M?oda p... historia Riven po historii yas jestem ciekaw co z nią
kuba zi... Nic nie powiedziałeś wszystko można się dowiedzieć na podstawie trailera tej postaci ...
?????... Może jax, lee sin lub riven?
Maciej ... kiedy historia Katariny?
Czo?gu... feo co z glownym kanalem? :(
kaszank... dzięki!!!!!!!!!!! to moja ulubiona postać!!!!!!!
LANCA... Czyli Feo jednak żyje
makler... jax
MichaX ... może teemo albo Aatrox
Cat Ear... może jinx i teoria jej siostry?
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCuekWeEJ6eR3jRHjNxg524Q