Ciekawostki o TEEMO

Feoxter »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Feoxter"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Testowałem tutaj te nowe adnotacje końcowe, ale nie wiedziałem jak dokładnie działają, więc nie są tak idealnie dopasowane czasowo jakbym chciał ;)
Dołącz do widzów ► http://bit.ly/1A4xZJ8

League of Legends (w skrócie LoL) – sieciowa gra komputerowa z gatunku multiplayer online battle arena. Powstała na bazie modyfikacji Defense of the Ancients (DotA) do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana przez Riot Games i początkowo wydana tylko dla systemu Windows. Po raz pierwszy ogłoszona 7 października 2008, a wydana 27 października 2009. 15 lipca 2013 gra została uznana w USA za pełnoprawny sport.


Rozgrywka polega na podzieleniu graczy na dwie drużyny, każda po trzech lub pięciu graczy (zależnie od wybranej mapy). Drużyny rozpoczynają rozgrywkę w przeciwnych rogach mapy, w pobliżu Nexusa. Aby wygrać mecz, drużyna musi zniszczyć nexus przeciwnika. Do bazy wroga dostać można się jedną z trzech alej (ang. „lanes”), po drodze trzeba jednak zniszczyć wieże (ang. „turrets”), które uniemożliwiają nam dostęp do Nexusa przeciwnika. Każda ścieżka broniona jest przez trzy wieże, które niszczyć trzeba po kolei. Po zniszczeniu trzeciej wieży otrzymujemy dostęp do „inhibitora”. Sam Nexus broniony jest przez dwie wieże. Choć teoretycznie wystarczy uporać się z wieżami na jednej ścieżce, by wygrać grę, to rozgrywka idzie raczej w stronę zdominowania jak największej ilości linii. Pomiędzy nexusami, wzdłuż ścieżek, przemieszczają się kontrolowane przez grę stwory (ang. „minions”, „creeps”). Stwory te podążają od nexusa jednej drużyny do nexusa przeciwnika od 90. sekundy gry aż do jej zakończenia. Walczą między sobą, atakują wieże i inhibitory, a także sam Nexus. W pewnych sytuacjach mogą również atakować wrogich graczy. Każda postać, przebywająca odpowiednio blisko ginącego, wrogiego „miniona” otrzymuje doświadczenie, a jeśli uda się jej zadać ostateczny cios stworowi – zyskuje również pewną ilość złota. Zniszczenie wrogiego inhibitora sprawia, że sojusznicze „miniony” poruszające się wzdłuż danej linii są silniejsze (tzw. „super minions”), co oznacza istotną przewagę. Warto wspomnieć, że poza „minionami” występują również stwory neutralne, które nie poruszają się wzdłuż linii, a co określony czas odradzają się w tym samym miejscu w tak zwanej dżungli, czyli obszarach mapy, nie będących liniami. Zabijanie ich, podobnie jak w przypadku „minionów”, dostarcza złota i doświadczenia, a w pewnych przypadkach określone błogosławieństwa, okresowo wzmacniające bohatera. W tym trybie rozgrywki wszystkie postaci wybrane przez graczy rozpoczynają rozgrywkę na poziomie pierwszym i mogą rozwijać się aż do poziomu osiemnastego, a także zdobywać złoto, które można wydawać w sklepie na coraz to potężniejsze przedmioty.


Facebook ► https://www.facebook.com/Feomathar17

Streamy ► http://www.twitch.tv/feoxter

Komentarze:

Chest T... błąd w tytule
nie Ciekawostki o Teemo
tylko Ciekawostki o Szatanie
Kamil K... orn
SzczurT... To jest największe gówno które jest , małe kurestwo . SĄ KURWA DUMNI?! Z TEGO MAŁEGO KURESTWA OPĘTANEGO PRZEZ SZATANA?!
Dawoid... Plagiat od infomoda
GOTTA S... Main teemo here
niXstro... Rozmiar niema znaczenia
Igor ig... Dawaj o trendzie albo jinx
TheAnte... Prosze o Gnara
Kawaiil... Mam wrażenie ze zakazdym razem kiedy gram teemo staje się coraz większym demonem ( mój main )
Evil Ri... Termo XXX Tristana xd
MY NAME... Za dużo czasu traisz na pierdolenie o historii
Marcin ... nagraj prosze Ryze'a jest to postać przepełniona historią
Piotr G... Yasuo jest gorszy
Kacper ... Udra Dawaj Plsss
Kacper ... o ryze
Szymon ... Myśle że kata
Katarzy... może lux
Gitara ... Powinna być jedna
-skurwiel
Yukihir... Jaaakie zło
frim... dawaj lux
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCuekWeEJ6eR3jRHjNxg524Q