ILE TO SIĘ LECZY! KARMA TANK

Feoxter »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Feoxter"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Tym razem odkrycie społeczności sprzed kilku miesięcy czyli Karma Tank. Czy dalej działa?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
OUTRO: https://soundcloud.com/maklibek/maklibek-metal-gear-solid

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Facebook ► https://www.facebook.com/Feomathar17
Streamy ► http://www.twitch.tv/feoxter

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
League of Legends (w skrócie LoL) – sieciowa gra komputerowa z gatunku multiplayer online battle arena. Powstała na bazie modyfikacji Defense of the Ancients (DotA) do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana przez Riot Games i początkowo wydana tylko dla systemu Windows. Po raz pierwszy ogłoszona 7 października 2008, a wydana 27 października 2009. 15 lipca 2013 gra została uznana w USA za pełnoprawny sport.


Rozgrywka polega na podzieleniu graczy na dwie drużyny, każda po trzech lub pięciu graczy (zależnie od wybranej mapy). Drużyny rozpoczynają rozgrywkę w przeciwnych rogach mapy, w pobliżu Nexusa. Aby wygrać mecz, drużyna musi zniszczyć nexus przeciwnika. Do bazy wroga dostać można się jedną z trzech alej (ang. „lanes”), po drodze trzeba jednak zniszczyć wieże (ang. „turrets”), które uniemożliwiają nam dostęp do Nexusa przeciwnika. Każda ścieżka broniona jest przez trzy wieże, które niszczyć trzeba po kolei. Po zniszczeniu trzeciej wieży otrzymujemy dostęp do „inhibitora”. Sam Nexus broniony jest przez dwie wieże. Choć teoretycznie wystarczy uporać się z wieżami na jednej ścieżce, by wygrać grę, to rozgrywka idzie raczej w stronę zdominowania jak największej ilości linii. Pomiędzy nexusami, wzdłuż ścieżek, przemieszczają się kontrolowane przez grę stwory (ang. „minions”, „creeps”). Stwory te podążają od nexusa jednej drużyny do nexusa przeciwnika od 90. sekundy gry aż do jej zakończenia. Walczą między sobą, atakują wieże i inhibitory, a także sam Nexus. W pewnych sytuacjach mogą również atakować wrogich graczy. Każda postać, przebywająca odpowiednio blisko ginącego, wrogiego „miniona” otrzymuje doświadczenie, a jeśli uda się jej zadać ostateczny cios stworowi – zyskuje również pewną ilość złota. Zniszczenie wrogiego inhibitora sprawia, że sojusznicze „miniony” poruszające się wzdłuż danej linii są silniejsze (tzw. „super minions”), co oznacza istotną przewagę. Warto wspomnieć, że poza „minionami” występują również stwory neutralne, które nie poruszają się wzdłuż linii, a co określony czas odradzają się w tym samym miejscu w tak zwanej dżungli, czyli obszarach mapy, nie będących liniami. Zabijanie ich, podobnie jak w przypadku „minionów”, dostarcza złota i doświadczenia, a w pewnych przypadkach określone błogosławieństwa, okresowo wzmacniające bohatera. W tym trybie rozgrywki wszystkie postaci wybrane przez graczy rozpoczynają rozgrywkę na poziomie pierwszym i mogą rozwijać się aż do poziomu osiemnastego, a także zdobywać złoto, które można wydawać w sklepie na coraz to potężniejsze przedmioty.

Komentarze:

Feoxter... Przepraszam za brak filmów, praca zabiera niestety za dużo czasu oraz potrzebowałem przerwy od LoLa. Gra już na nowo zainstalowana i powoli sobie przypominam co i jak, więc za niedługo postaram się wrócić z filmami.
Oxoniq ... gdzie jesteś
Rucek... Feo kiedy wrócisz ?
Przemek... Kiedy Powrót?
MR Citr... Prosz wróć na yt :'(
Savolla... dalej czekam na powrót króla (y)
RotheR ... Ożyj
Maciej... [*]
_Mikey_... ([*])
AleQ... Feo czy ty jeszcze żyjesz? :D
Wojciec... martwy kanał...
Michal ... feo cały czas czekam na filmy na tym oraz drugim kanal , czy ty wogóle jest szansa że kiedyś wrócisz
Hubson ... Zrób ciekawostki o Akali
Macix11... Feoxter żyjesz tam jeszcze ?
Dominik... Czemu już nie nagrywasz?
Rucek... Feo wróć czekamy :(
Olek Go... nagtywaj
Michal ... feo kiedy nowy film.Tęsknie za twoimi filmami szczególnie tymi z kanału feomatar17
Tajski ... halo gdzie filmy

umarłeś???
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCuekWeEJ6eR3jRHjNxg524Q