Oldcreepyman100 - KUPIŁEM LAPTOPA ZA 10ZŁ!


Tak, nie jest to kolejny materiał o tym, że były laptopy za 10zł. Ja w tym uczestniczyłem. Kupiłem go. Chcecie więcej o tym? Subuj! Łapkuj! Bo widzę, że będzie nieciekawie... Te moje dzieła co: https://www.instagram.com/oldcreepyman100/ Pykniem w CSGO? Szukej Oldcreepyman (Nowy CS) Facebook: https://www.facebook.com/Oldcreepyman100/ Snapchat: mrdellowski

Najlepsze komentarze:

xxd... kup mikrofon i kamere bo na tyle subów to sie przyda
Polska ... gdzie są filmy? :]
Saimon ... Wyglądasz i mówisz jak sauron100vlog
RiKi Ti... łapka w dół za dźwięk
Andrzej... Siemanko.
Co do Twojej teorii, że jest to celowa akcja mająca na celu promowanie sklepu... nie ma szans. Morele to ogromny sklep z wieloletnim doświadczeniem i wątpię, czy rzuciliby się na tak kontrowersyjną akcję. I pomyśl o tym tak. Masz bazę produktów liczącą kilka, kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy produktów i robisz aktualizację cen. Myślisz, że zauważyłbyś jeden, pojedynczy błąd w takiej masie? To raczej pomyłka i jestem przekonany, że zwrócą kasę wszystkim, którzy te laptopy kupili.
Faktycznie, kontakt z klientem słaby jak mówisz, ale wiadomo, wszyscy jesteśmy ludźmi. Ta babka pewnie już dostała kilka innych telefonów i raczej nie wszyscy potrafili opanować frustrację ;).
Uwierz, że nie jest to nic nadzwyczajnego. W sklepach internetowych często zdarzają się tego typu wpadki. Źle podane wymiary, zła cena, a nieraz nawet cena 0 zł. To nic nadzwyczajnego, hałas jest, bo Morele, to duży sklep :)
SEWIO? ... Kupiłem 2 ale anulowali xD
Piotrek... bardzo fajnie się ciebie słucha ;). Czekam na więcej vlogów :)
Olo Blo... Nagrywaj, co będzie dalej w tej sprawie
OpHealt... No nie oszusci bo w regulaminie maja notke co do tego ;).
obsssio... Możesz w sumie nagrac potem film co było dalej


Lord IK... mi anulowali zakup oszuści jebani
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtzcsCArcY4Mbx_2rBbk_Ig