Wyniki Konkursu

Noix »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Noix"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
1 Miejsce- Chciałbym wygrać najbardziej karambita ale nie pogardził bym też innymi nagrodami więc obojętna mi nagroda ponieważ, jestem miłośnikiem csa od najmłodszych lat. Bardzo spodobał mi się twój kanał ;) Trzymaj tak dalej bo możesz naprawdę dużo osiągnąć! Zresztą drogi Noixie, Maćku jak wolisz :) My już się znamy więc dużo do powiedzenia tutaj.

2 Miejsce- Cześć Noix, na początku chciałbym ci pogratulować za 100 subskrybcji może niedługo będzie na 100 tysięcy ;p. Przechodząc do tematu bym chciał wygrać pierwsze miejsce ponieważ nie mam żadnego skina bo przegralem wszystko na jackpotach bo się zakładałem z kumplem że chociaż wygram 20 euro , jak widać nie udało się. Jeszcze raz.

3 Miejsce- Dzisiaj gdy wstałem, wszedłem na Twój kanał, bo tu dawno nie bywałem. Patrze stówka subów, fajna sprawa, niedługo i do Ciebie przyjdzie sława! Grafika dla Ciebie jest, więc czy to dobrze wykorzystasz to dla Ciebie test. Choć młody jesteś, to mądry i ciekawy, choć czasem masz obawy, nie kończ nic i rób to dalej, jeszcze na youtube szalej! Więc.

Komentarze:

T4JFUN... Kupujesz SUBY ?
Ofensyw... hahahahhahahha trande link ja pierdole hahahaha
DJDavid... mam pytanie ile masz lat?
hii boi... Super filmy, za ile kupiłeś 1 tą paczkę?
Kacpere... fajne zrób nowy konkurs i dawaj zagraj z kimś 1 v 1
Alastor... Szczerze mówiąc cs to teraz gówno, mialem tego supreme na starych rangach. Ale juz nie gram w niego ponad miesiąc, ale mógłbym zagrać gdybyś zrobił serie widzami 1 vs 1, zawsze jest to jakaś motywacja.
czaRRRn... Zrób serie 1vs1 z widzami z cs go
kaperem... ale fajny masz kanal bardzo mi sie podoba trzymaj tak dalej
Kuba Pr... Cześć Noix. Chciałbym z tobą nagrywać Counter Strike : Global Offensive dopiero jak ponownie kupie CS'a bo odsprzedałem koledze. Gram dobrze. Mój skype : kubalassek1 . Pozdrawiam ! Więcej info dam Ci na privie bo nie chce zdradzać
KAGIVO... Mały ale wariat spoko filmy ziomek
Przemo ... Masz steama jak tak to podaj zagramy sobie w cs'a bo naprawde dobrze grasz.
xGOGOLx... nie trandellink tylko trejdlink.
MarciNN... noix a może konkurs na 500 subów ? :D
Kritows... nigdzie nie ma uczciwych ludzi
Kritows... wogole nikt nie oceniał mojego a ja ocenialem
Bartek ... Mam skina.
Master ... Lego
FERRIZ... Fajne :)
WSZYSTK... No nie znowu ehh nie wygralem szkoda , walczylem o kose no coz. Gratuluje wszystkim a Ciebie Noix bede nadal ogladal.
Krzyszt... ;)
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC4cMFAvRVbijEflnS_SSY5Q