Tu byłam

Ginny6789 »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Ginny6789"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »

Komentarze:

Marek... Z TYM KOŚCIOŁEM NIE MAM NIC WSPÓLNEGO! xD

A tak to się wzruszyłam. Serio.
Potwor... bardzo ładnie zrobiony filmik. Tez cos takiego robię właśnie, ale jedno miejsce dzielę na kilka filmików : P
Space... ktoci nadau w imie Synestezja ?
Space... masz fajny akcent
Space... ten kocur to nie nasz
Jan Bie... Świetny filmik !!! Kocham Cię oglądać i nie wiem dlaczego nie masz jeszcze miliona fanów na YouTube :)
FibiVlo... Ale ty piękna jesteś ;)
Jaroszp... Jak zwykle świetny film Ginny. Bardzo dobry pomysł i realizacja. Zaskoczyłaś mnie z tym Myszkowem. Zawsze identyfikowałem Cię z Koty.....(nie kończę w trosce o prywatność Twojej rodziny)  a tu ciach i jeden film pokazał jak mało wiem o Tobie :) Pozdrawiam i życzę dużo zapału do robienia nowych filmów, ponieważ Twoje produkcje ogląda się świetnie.
Barylak... Jakie fajne, od razu przypomnialem sobie o moich takich miejscach i oczywiscie kupa wspomnien z nimi zwiazanych.
BTW. A gdzie wymyslilas Biss dan?;]
Kajetan... Yey! Piękny, ciepły, wzruszający film. Przez 3 minuty można Cię poznać jeszcze lepiej niż oglądanie Twoich produkcji od czasów "Matki Chrzestnej YouTube" :)) Wielkie kciuki w górę za ten film! :)Mateusz... Dzięki!
matekus... Summer Moved On to superowa piosenka :P Czy pomysł na film jest twój?
Norbert... Ginny, uwielbiam twoją twórczość, a ten film szczególnie mnie poruszył. W kazda produkcje wkladasz multum pracy i chęci, dzieki ze jestes. ;)
Micha? ... Jeśli będziesz na Myszkowie znów daj znać. Szkoda że nie wspominasz Myszkowa zbyt pozytywnie, bo nigdy nie powinno się źle wspominać miejsc które nas ukształtowały nasz charakter. Taki melancholijny film. Ale dobry.
Lugias ... Wiem, że to nie są miejsca o których mam jakiekolwiek pojęcie... ale przez Twoje wspominki, wzruszyłem się. Może też przez to, że ciągle żyję na walizkach i chociaż własnych rodzinnych stron nie lubię (a raczej wmawiam sobie, że nie), to tęsknię. Warto czasem powspominać. Tym bardziej, że najcudowniejsze chwile to mimo wszystko te związane z miejscami, w których się dorastało :)
Kciuk66... piękne inspirujące, czemu tak rzadko filmiki?
Krzyszt... Gieniu wzruszyłaś mnie na maxa tym filmem...piękny 
USAGI m... W epickim sklepiku mieli pewnie tazosy :P
Eurovis... Uwielbiam takie filmy <3 pozdrawiam!
Anushka... Ginny świetny filmik, widać, że te miejsca są bardzo ważne dla Ciebie. Smutny, ale każdy nosi w sobie coś o czym wolałby zapomnieć. Obdarłaś się z prywatności w tym momencie, ale nie w negatywnym sensie. Zrobiłaś to tak pięknie, artystycznie. Czekam na więcej filmików. :)
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPd93wEJp0_Ge2W0u8hqzvw