Ginny6789 - Rezi wymacał moje ukulele Fejmuchowo 4Najlepsze komentarze:

Km... ten moment gdy widzisz siebie na filmie u Ginny :))))))))))))))))
Gardist... To przy okazji mogłaś wpaść do SEA gdzie,uwaga,uwaga jeden z członków niejaki Russ Wiliams również gra na Ukulele! Pogralibyście sobie razem i pośpiewali we wspólnym języku międzynarodowym a włada nim biegle.
TheMrwh... ta kobita to porażka inernetu
beautif... Nagraj świnki proszę proszę proszę proszę.
akinomk... Czyli wniosek jest jeden - żeby być znanym "jutuberem" nie wystarczy od dawna nagrywać fajne filmiki, jak to robi Ginny, tylko trzeba umieć wcisnąć tyłek tam gdzie trzeba, począwszy od telewizji śniadaniowych, kończąc na programie Kuby Wojewódzkiego. Jakby nie patrzeć, telewizja również działa cuda. Ginny, dopóki nie wspomnisz o swojej synestezji w dialogu z Marcinem Prokopem, ochroniarze VIP Room'u będą cię mieć tylko za "dziewczynkę z ukulele". Smutne.
Outdoor... 9:26...ukulele znam jak i kanał Ginny6789...ale nie znam tych ludzi co zostawili odciski palców...coś ze mną nie tak?
SIEMA T... Fajnie vlogujesz :)
IkaEver... kurcze zapomniałam ci przesłać filmik jak grałam i śpiewałam z twoim ukulele. Tak mnie zauroczyło że chyba sama kupie. Ale chociaż uwieczniłaś na samym końcu nasze darcie ryjków :D
zbig012... Ukulele ma lepsze życie towarzyskie ode mnie :/
Mikus... Widząc całą sytuację z ukulele, właśnie się zastanawiałem czy to nie twoje, wiec dobrze że wróciło xD. Ogólnie to bardzo miło, że udało mi się Cię złapać i przynajmniej chwilę pogadać, szkoda tylko, że nie złapałaś nigdzie Kiny, bo bardzo chciała się z tobą spotkać :)
Kasiulk... Bardzo dziwna sytuacja z tym Twoim ukulele, pół biedy, że trafiło na scenę i je w końcu odzyskałaś, a nie że ktoś po drodze sobie go nie przywłaszczył. Co to w ogóle za cebulak który wyrwał Ci gitarę i podał dalej...
Lukasz ... żałosne, reklama dzięki unsub
Akvisto... Sorry Aniu, ale to 3:30 jest kurwa porąbane. :'( 
Cała ta otoczka coraz bardzie przypomina typowe celebryckie (jeśli jest takie słowo) zachowania. Gdzie się podziały tamte czasy 2012, gdy spotkania były kameralne i w gronie gdzie każdy z każdym... nie było odcinania się. Kiedy ten YT tak ewoluował, on szybciej pędzi niż Intel tworzy procki.
Black P... nie rozumiem dlaczego ajgor mógł być w vipach a TY dziewczyna która nagrywa tyle lat jest mega jest tylko uczestnikiem......
Muflon3... ostrosc [*]
V... I szkoda mi twojego pokrowca ale ważne że ukulele całe :)
Adek... Trochę nie miło jak ye dzieci się zachowały względem Twojej osoby. Ja bym im nie dał podpisu dopóki by mi nie powiedzieli jak sie nazywam i co mam na swoim kanale :D ale cóż. Teraz to liczą sie milionowe kanały dla 8 - 14 latków.
V... Ale ludzie to świnie chcieli zwrócić na siebie uwagę i twierdzą że to ich to takie wkurzające.
Marcin1... Pamietaj ze jesli bedziesz w dziurze finansowej to jakas dzieciarnia kupi to ukulele za dobry hajs tylko dlatego ze te dzieciaki to trzymały w rece... dowod masz:)hheh pozdro szalona:)heh
Smuggi... Matka chrzestna vlogerów i jej ukulele :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCPd93wEJp0_Ge2W0u8hqzvw