DoradcaTV - Moje ulubione książki do nauki inwestowania!Najlepsze komentarze:

Zbignie... O Arystotelesie Onasis, najbogatszym swego czasu człowieku na świecie, mówiono, że jest analfabetą. A dorobił się fortuny zaczynając od zera, polecam lekturę jego życiorysu :-)
Obserwować rynek, wsłuchiwać się w niego, a książki wyrzucić do kosza :-)
Swing T... Brakuje jednej książki ale zakładana wręcz jestem pewnyze ja masz
Po Trzy... Witam serdecznie. nie wiedziałem że Pan jest kozakiem w swojej dziedzinie. Pierwszy raz zobaczyłem Pana na filmie o portfelu 10.000 zł. Pomyślałem sobie " kolejny cwaniak" ale zdanie zmieniłem jak zobaczyłem scenę gdzie Pan chodzi i tłumaczy.
Dla mnie pełen szacun. Jak będę korzystał z inwestowania będę korzystał z pana porad i książek polecanych. Pozdrawiam.
pdareck... Nie wiem czemu ludzie zachwycają się książką Wspomnienia gracza giełdowego.
Ledwo przebrnąłem przez tą książkę. Można streścić do "kupił zboże sprzedał z zyskiem kupił bawełnę stracił wszystko". Dla mnie najgorsza jaką czytałem w tematyce giełdowej.
Bart... Ciekaw jestem, którą pozycję uważasz za najważniejszą, bo według mnie Wspomnienia gracza giełdowego jest naprawdę inspirująca. Bardzo skupia się na psychologii, która według mnie jest najważniejsza w inwestowaniu. Racja, że nabywając doświadczenia czyta się tą książkę ponownie i myśli tam zawarte jeszcze lepiej docierają do świadomości.
barcaeb... Niestety GWP Malińskiego i Zawód inwestor giełdowy Edlera nie osiągalny na tynku...
Bartosz... Co sądzisz o obecnej sytuacji Ci GAMES? W ostatnim czasie zaliczyło ogromny spadek. Może to dobry czas na zakup tych akcji.
Pawe? K... Hej. Mam pytanie. Czy mógłbyś pokazać/opisać jak ustawić Stop loss ? Czy korzystasz z jakichś programów komputerowych którą są dla Ciebie pomocne przy inwestowaniu na giełdzie ? Może zrobisz o tym odcinek ?
hardboi... takie pytanie laika: co właściwie powoduje, że ceny akcji rosną lub spadają? jak ktoś kupuje akcje to ktoś inny je sprzedaje i odwrotnie
Cezary ... Świetny film, ale i tak wychodzę z założenia, że nic tak nie hartuje jak uczenie się na rynku w praktyce... Wiem po sobie, że nie ma co nawet myśleć o byciu inwestorem jeśli się nie wyzeruje porządnej kwoty... Człowiek nabiera pokory i zaczyna inaczej na to patrzeć... A nic tak nie uczy jak uczenie się na błędach chodź są to często bolesne nauki :/
Tomasz ... Dzięki wielkie za literaturę ;)
Micha? ... CD Projekt dzisiaj miał dziwne załamanie kursu.

Czy ktoś "zbierał" akcje?

Przecież nie było żadnego powodu do takiego spadku.

Pozdrawiam
Dawid F... Cześć! :D
Już czekam na kolejną część!
Gorąco Pozdrawiam
Pot??ny... Czekam na założenie grupy na fb wspomnianej w ostatnim odcinku o portfelu 10k pozdrawiam
Maakkks... Inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja, nasza głowa jest naszym największym aktywem :)
wyklucz... w życiu przeczytałem jedną ksiązke o inwestowaniu, na temat market profile i tego że najważniejszy do day tradingu jest interwał M30. Efekt - pare zmarnowanych lat z życia
Krystek... Jakiś czas temu przeczytałem książkę Adama Zaremby, którą pokazałeś i ostatnio zastanawiałem się nad zakupem czegoś jeszcze teraz wiem co warto przeczytać na początek :)
GothaaM... Czekam na kolejne filmy , bardzo ciekawe tytuły, ja teraz czytam podstawy analizy technicznej, ale mam nadzieję, że nie nałoży mi klapek na oczy, z drugiej strony inwestując nie chciałbym cały dzień siedzieć w fundamentach żeby zdobyć wszystkie w moim mniemaniu potrzebne informacje.
texbls... kiedy nastepny odcinek portfela 10k, trzymasz 11bit?
Doradca... W końcu zebrałem wszystko w jednym video :) 8 tytułów plus bonusowe książki z serii dla bystrzaków. Gwarantuję, że jak się wkręcicie, to do niektórych tytułów będziecie wracać po latach i znajdziecie w nich zupełnie inne spojrzenie na rynek.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChseY2p3PZTVVg9SrQPRHog