DoradcaTV - Czego może nas nauczyć krach na Briju? #Portfel 10k odc. 9

Tekst na blogu z z przydatnymi linkami ► Odcinek 8: • co się stało na wykresie Briju? • czy dało się to wcześniej zauważyć? • czego nauczy nas ten krach? • co to jest odbicie zdechłego kota? A jak się komuś spodoba rachunek maklerski z tej serii, to na wszelki wypadek zostawiam link partnerski: ► DARMOWY EBOOK o oszczędzaniu ► Facebook ► Twitter ► Kontakt (Pytania/propozycje współpracy) ► Treść wpisów i analiz publikowanych na niniejszym blogu jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów Autora i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Autor bloga nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.


Najlepsze komentarze:

Piotr P... duży wzrost to i duże spadki , jeżeli coś urosło w 11 miesięcy o 165% to był duży sygnał że jest droga
Kaffka ... Słuchałem w autobusie odcinka k na wspomnienie o " formacji zdechlego kota" parsknalem śmiechem.
ProstaG... A tak się jeszcze zastanawiam jaka jest różnica między łapaniem odbicia spadającego kota, a tym co zrobiłeś na DB? Bo choć czas pokazał, że nie było tam żadnego kota, to w momencie, gdy zawierałeś transakcję na Deutsche Bank, to technicznie chyba tak wyglądało? Czy nie?
DANIEL ... Trzeba być niezłym ziomem żeby wejść w spółkę z biżuterią czyli dobra luksusowe. Zobaczymy teraz ile spółka zarabia naprawdę handlując biżuteria
potencj... I jak, co tam się w portfelu dzieje? Pozdrawiam i czekam na odcinki :)
Waldema... Może jakiś komentarz w ramach portfela na temat przypadku spółki IALBATROS ... Briju to przy tym pikuś :-)
Szymon ... Czy znasz może stronę, gdzie jest tabela jak: https://www.gpw.pl/akcje_i_pda_notowania_ciagle
tylko również ze zmianą kursu 1 rok, poł roku, 5 lat itd? Wszędzie są tylko z poprzednią sesją, a z innymi zakresami byłoby łatwiej znaleźć spółkę w dłuższym trendzie wzrostowym.
Dzięki Pozdrawiam
Tylko P... Witam, hmm zacznę może od tego że dziś z rana zachciało mi się spekulować i znów niestety straciłem, wiem że już wspominałeś o tym żeby robić oddzielny portfel do spekulacji. Ale mam pytanie a jak ktoś ma mało gotówki np 2-3 tysiące i jest początkujący to nie ma możliwości zrobić odrębnego portfela, dlatego wydaje mi się że fajnie jak byś wspomniał o spekulacji jak ona wiąże się z dużym ryzykiem i szybką stratą i przestrzegł mnie i wiele innych osób, żeby w końcu zaczeli inwestować a nie spekulować pozdrawiam i życzę TYLKO zysków ;)
lupiks... Czy mógłbyś w kolejnym wideo opowiedzieć chociaż parę słów o tym co się dzieje z posiadanymi instrumentami z NewConnect'u kiedy spółka przenosi się na dużą giełdę? Pytam, bo mocno zainteresowały mnie wyniki TBULL (TBL) - fantastyczne wzrosty zysków w ostatnim roku, i niezwykle rentowna i rozwojowa branża (gry mobilne - łatwiej zarabiać na mikropłatnościach itp, przy stosunkowo niskich kosztach produkcji).
Jestem ciekaw Twojej opinii na temat tego, czy w przypadku naprawdę obiecującej spółki nie można by jednak pokazać w portfelu edukacyjnym czegoś z NewConnect'u
Pozdrawiam ;)
Szymon ... dlaczego właśnie DM ING? A nie na przykład BOŚ?
Rados?a... Witam. obiecywałem kiedyś nagrać filmik jak to rzeczywiście wchodzisz na pozycję pomijając już analizę, po prostu suche fakty ? pozdrawiam
Wojtek ... Jesteś w błędzie, pierwszym sygnałem na Briju, była sprzedaż sporych pakietów przez właścicieli spółki po 28 zł. Chcieli sprzedać bardzo dużą ilość akcji i okazało sie że nie sprzedali wszystkiego. To co im zostało zwyczajnie wysypali w rynek.
IronGee... dobra robota :D zawsze czekam na kolejny odcinek :D
texbls... dobry odcinek, masz jakieś zdanie na temat brastera?
ProstaG... Ja się przyznaję.

Mam Briju, kupowałem po 19.75 i trzymam dalej. Fundamentalnie ta spółka bardzo ładnie wyglądała, gdy ją kupowałem we wrześniu. Potrzymam ją jeszcze przynajmniej pół roku.
ProstaG... Analiza wsteczna zawsze skuteczna ; )
jamin22... tez nie zdazylem wejsc w Briju w 2017... UFF :)
dommal4... ja kupiłem Asbis po 3,23, ale na tej spółce nie takie spadki przeżyłem i zawsze wychodzę na +
Konrad ... Na briju bedzie jeszcze ciekawie i to niekoniecznie negatywnie. Ktos odebral sporo papieru od fundow.
Jasna s... pierwszy!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChseY2p3PZTVVg9SrQPRHog