Kupuj plotki, sprzedawaj fakty CDProjekt i 11 bit studios #Portfel10k odc.10

DoradcaTV »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "DoradcaTV"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Kupuj plotki - sprzedawaj fakty
No i zapraszam na bloga https://www.doradca.tv/ ;)

Roczne wyniki CDProjekt, które pokazywałem na video:
https://www.cdprojekt.com/pl/inwestorzy/centrum-wynikow/?typ-informacji-prasowej=year

Odcinek 10:
• jakie znaczenie mają okrągłe liczby na giełdzie?
• jak działają poziomy wsparcia i oporów?
• dlaczego warto patrzeć na długoterminowy wykres?
• co oznacza: kupuj plotki, sprzedawaj fakty?
• silna wyprzedaż na segmencie producentów gier?

A jak się komuś spodoba rachunek maklerski z tej serii, to na wszelki wypadek zostawiam link partnerski:
►https://www.doradca.tv/INGdirect

DARMOWY EBOOK o oszczędzaniu ► http://malypodrecznikoszczedzania.gr8.com/

Facebook ► https://www.facebook.com/doradcatv
Twitter ► https://twitter.com/TomaszJaroszek

Kontakt (Pytania/propozycje współpracy) ► [email protected]

Treść wpisów i analiz publikowanych na niniejszym blogu jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów Autora i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Autor bloga nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.

Komentarze:

Pokonaj... Pewnie, że okrągłe liczby mają znaczenie. CDR obecnie może wyznaczyć szczyt.
GtSOn... z jakiej gieldy korzystasz? co to za platforma?
DANIEL ... Co do CDP to zadac trzeba sobie pytanie jak dlugo spolka moze zyc z 1 tytulu gry
piotrek... Jeśli kiedykolwiek były by konferencje z Twoim udziałem w Lublinie myślę że znalazło by się dużo chętnych! Trzymaj tak dalej!
Patryk ... cześć. mam pytanie co do stop lossa na koncie ing składając zlecenie wybierając stop lossa mamy do wpisania wyłącznie limit aktywacji to jest cena kiedy stop loss ma zadziałać? jak tak to za ile nam wtedy kupuje akcję?? I ciągnąć dalej pytanie wybierając typ ważności to czy jak wybieram ważne do anulaty to do momentu aż sam zatrzymam zlecenie?? Pozdrawiam
Ps: dzięki za wartościowe infe
Obserwa... Osobiście bardzo mnie dziwi ta nagonka na spółki gamingowe. Coraz więcej osób stawia je w roli spółek roku. Oczywiście widzę w nich potencjał, ale tutaj jak w przypadku głównych indeksów wskazane są korekty. Bardzo dobrze Tomku, że wspomniałeś o fakcie że CD przez kolejne kilka miesięcy nie będzie miało żadnej nowej produkcji. To powinno schłodzić nieco emocje i kurs w ciągu kilku miesięcy ma szanse się schłodzić.
Rafa? ?... No ja też siedzę na 11bit ;) wczoraj wyszedł nowy trailer i przez te spadki praktycznie nie był zauważony przez inwestorów. A w czerwcu na e3 ma być pokazany pierwszy gameplay gry z frostpunk. Wiec teoretycznie dobry okres na spekulacje. Ale pewnie jak mówisz większość osób przeszło tej chwili na cigames.
Rafa? ?... Gra z serii wiedźmina będzie to na 100% tylko już z innym głównym bohaterem i niekoniecznie o wiedźminie ale w tym samym uniwersum.
Tomasz ... Masz jakąś radę jak uniknąć kupowania gdy akcje są na szczycie ?
5 razy już tak wtopiłem ;(
NYPDSI... Chyba nie masz większego pojęcia o czym mówisz, pewnie dlatego nie zarabiasz na rynku, tylko na youTubie.

Jan Kis... Ja swoje akcje Cigames kupiłem bardzo nisko, ale nie wytrzymałem presji i uciekłem chwilę przed tym jak zaczął się wielki skok. Co do CDP to dziś też zbierałem się z zamiarem zakupu, ale poczekam jeszcze dzień lub dwa bo coś czuje, że rynek gier chce pójść w dół.
Bartosz... Co powiesz na pomysł nagrania filmiku z analizą kursów EUR/USD EUR/GBP?
Cezary ... Ten crowdfunding to może być interesująca sprawa. Dla mnie to kompletna abstrakcja, ale chętnie się temu przyjrzę jak tak "reklamujesz" :D
B?a?ej ... Tomek jak skomentujesz dzisiejsze wahnięcie PEKAO na koniec sesji i wyskok BRIJU ?
Maxell ... Miesiąc temu kupiłem akcje CD Projekt za 73zł i teraz absolutnie nie zamierzam ich sprzedawać. Jest to też jedyna spółka, na której nie ustawiłem stop lossa. Nie ustawiłem stop lossa, bo domyślałem się, że gdy nadejdzie w końcu korekta to nie będzie ona delikatna, ale zrobi się z tego spora lawina ze względu na to jak już od dawna mówi się, że jest przewartościowana i jest to bańka, która musi pęknąć. Duże znaczenie też tak jak powiedziałeś mają okrągłe liczby i tak gdy cena spadła poniżej okrągłego 70 to błyskawicznie spadła przez chwilę poniżej 66zł. Także nie ustawiłem stop lossa, bo ciężko jest przewidzieć jak ten dołek może się nisko znaleźć i uważam też, że jest bardzo dużo osób właśnie takich jak ty, którzy tylko czekali na takie coś, aby te akcje kupić. Także myślę, że tak jak szybko cena spadła tak i szybko wróci do poziomu z konsolidacji a może będzie jeszcze wyższa. Uczę się i dopiero zaczynam przygodę z inwestowaniem, ale takie jest moje zdanie a jeśli się pomylę to lepiej teraz póki jeszcze obracam mniejszymi kwotami. Mówi to twój wierny widz, który ogląda wszystkie odcinki na bieżąco ;)

PS: W 21:20 wspomniałeś o wypłacie dywidendy. Nie kojarzę, żebyś poruszał ten temat na którymś ze swoich filmów. Miło byłoby posłuchać o tym kilka zdań :)
Mi Ki... Co myślisz o BOŚu podniesie się w najbliższym czasie ? czy poleci dalej?
Tomasz ... kolejny świetny odcinek :)
jakie grupy na fb byś polecił?
MówMiR... Są tu ludzie, którzy interesują się bitcoinem i innymi kryptowalutami ?
MrMisiu... jak dla mnie bomba bo akurat myślę nad jedną z omówionych spółek i mam ochote na cigames
Tominot... Super seria! chce oglądac więcej ale wiem że inwestycje zajmują czas. :)
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UChseY2p3PZTVVg9SrQPRHog