DoradcaTV - IniJob – moja pierwsza inwestycja w crowdfunding udziałowy

Tekst na blogu (a w nim więcej linków) ► Inijob na Beesfund ► Blog Bartosza Michałka ► DARMOWY EBOOK o oszczędzaniu ► Facebook ► Twitter ► Kontakt (Pytania/propozycje współpracy) ► Treść wpisów i analiz publikowanych na niniejszym blogu jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów Autora i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Autor bloga nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.


Najlepsze komentarze:

Tomasz ... Tomek, jak tam rozwija się sytuacja? Może nagrasz jakieś wideo, żeby zaktualizować temat?
Lucjusz... Dzięki za przedstawienie tematu. W moim odczuciu biznes jak biznes - duże firmy mają już swoje wypracowane procedury, które działają. Małe hmm - może się sprawdzić. To jest jedno z tych rozwiązań gdzie musi być naprawdę dobrze w firmie z resztą, by jeszcze takie coś wprowadzić. Ale dzięki temu odcinkowi poznałem firmę Migam, która w moim odczuciu wydaję się o wiele atrakcyjniejsza. Jeżeli będę chciał spróbować coś w temacie crowfundingu to chyba tam. Pozdrawiam PS: W ogóle dostałem dzisiaj też z biznesradar newsletter'a właśnie w tym temacie: polecali inwestowanie w inijob i migam:)
Wojciec... Tomek w 15:39 poruszyles ciekawy temat. W jaki sposób wiedzieć że za x lat jest wezwanie jak nie będziesz się interesował na codzień spółka. Przecież nie zadzwonią i nie oznajmią że jest skup. Tyczy to się również GPW np. Integer:) Jak ogarnąć (ogarniasz) wezwania
111jank... Tomek, ostatnio widzimy duże spadki na jednej ze spółek z Twojego portfela 10k, może warto odnieść się do tego tematu? Planujesz kontynuować tą serię?
Rados?a... Robi się niespójnie. Spodziewałem się czegoś innego, a tu crowdfunding. Miało być o podstawach.
Marcin ... Docelowa grupa klientów Inijjob to głównie małe i średnie firmy dlaczego? Dlatego, że już coś takiego wielkie marki wprowadzały we własne szeregi i to się ceni. Co oznacza, że ten pomysł ma szczególne wykorzystanie w większych firmach, ale małe też nim nie pogardzą.
GothaaM... Ja to jestem ciekaw co sądzisz o Tauron , kupiłem akcje jakiś czas temu licząc , że wybije do 4zl a tu znowu spadki, a może tylko korekta zapowiadająca skok. Co do tematu to chętnie wszedlbym w taki startup ale... ciekaw jestem jak to się skaluje, możliwe jest żeby kupić akcje za 80zl a po 2 latach na giełdzie jedna akcja będzie warta np 40zl ?
Jarek F... W niektórych firmach np. szwedzkich są specjalne skrzyneczki, podobne do pocztowych. Pracownicy wrzucają kartki z pomysłami np. na usprawnienie produkcji lub poprawienie bezpieczeństwa. Kartki są podpisane i szczęśliwcy, których pomysły zostaną wdrożone dostają premie. Nie wiem czy ten IniJob chce zrobić to samo tylko za pieniądze ?
humer95... Jakie masz zadnie na temat odnawialnych zrodel energii?
NisseN... nojz
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChseY2p3PZTVVg9SrQPRHog