DoradcaTV - Jak inwestować na giełdzie? wykład dla początkujacych FxCuffs 2017]

Przydatne materiały dla inwestorów: ► ► Możesz pobrać darmowy EBOOK i zapisać się na newsletter nie przegapisz żadnego tekstu ani wykładu: ► A pod tym adresem wypatrujcie czy są już zapisy na FxCuffs na kolejny rok :) ► Na większości konferencji o inwestowaniu, uczestnicy szukają Świętego Graala, magicznych wskaźników, strategii pokonujących rynek czy sekretów najlepszych traderów. Albo czekają aż ktoś po prostu im powie co kupić, a co sprzedać żeby za rok przyjechać na tę samą konferencję nowym, sportowym autem. Niestety to tak nie działa. Każdy początkujący inwestor skupia się na potencjalnych zyskach, lekceważąc potencjalne zagrożenia. Też tak robiłem, dzięki czemu tym bardziej widzę potrzebę mówienia o drugiej stronie medalu. Podczas wykładu pokażę pułapki, w które bardzo łatwo wpaść początkującym na rynku. Część z nich zastawiają na nas inny gracze na rynku kapitałowym, część zastawiamy sami, po to by za moment w nie wpaść. Inwestowanie to zajęcie dla cierpliwych ludzi, którzy są gotowi na różne trudności, porażki i przede wszystkim – nieustanną pracę nad sobą i rozwój osobisty. Facebook ► Twitter ► Kontakt (Pytania/propozycje współpracy) ► Treść wpisów i analiz publikowanych na niniejszym blogu jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów Autora i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Autor bloga nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.


Najlepsze komentarze:

Ujdul U... 15:19
OK, dobra.. mam dość.... Dotarłem do tego momentu. Człowieku, kto nabiera się na tak durny tekst (to cytat jakiegoś tam niby guru finansowego?). Albo amerykanie, bo mają inteligencję ameby, albo w Polsce starsi ludzie, których robią "na wnuczka". Na giełdzie zarabia się na spekulacji, ale to cholernie niebezpieczne. Cała reszta jest dla skończonych frajerów, którzy mają w porywach kilkanaście procent zwrotu w skali roku. I nazywają to "inwestowaniem" :D A wiecie kto jeszcze zarabia? Tabum naganiaczy, speców od takich kursów jak powyższy, autorzy książek itp. Też w to kiedyś brnąłem, im szybciej zapomnicie o tych żydowskich bzdurach, tym więcej czasu zaoszczędzicie. Pieniądz lubi ruch, nawet przy pasywnym dochodzie zanim się go osiągnie, trzeba ruszyć tyłek i poszukać nisz, pomyśleć, swoje wyrobić. Tego nie ma na kursach.
Pawel M... Brexit jeszcze się nie urzeczywistnił !!!! mówisz o wyniku referendum !!!
?ycie j... W tym roku w garniturze? :D
jan kow... Ponad godzina pierdolenia i czego konkretnego dowiedział się początkujacy inwestor?...hehehe niczego.Zwykła autoreklama finansowego pseudo-mędrca o rzeczach oczywistych. Stracony czas na tego chłoptasia.
so good... Daj mi 100 złotych ?
Jam Agr... Genialny, bez mydlącego pierdolenia :D
NYPDSI... Kolejny gówniany, bezużyteczny wykład dla "początkujących " . Pewnie dlatego, że wiedzy Ci nie starcza na coś bardziej skomplikowanego. Na giełdzie nie zarabiasz więc sprzedajesz taki chłam. Amator !
mstkejo... Robisz kawał dobrej roboty ;)
Wielki szacunek za to co robisz i że dzielisz się swoją wiedzą nie biorąc od ludzi pieniędzy ;)
angster... Chciałbym mieć taką wiedzę :) Ciekawy wykład, dziękuję.
77seban... hej mam konto maklerskie w cdm24 ale java i firefox nie współpracują i zastanawiam się nad zmianą biura maklerskiego. Jakieś propozycje ? dzięki
???????... super ekstra
Alvaro ... Tomku.
A co dalej z portfelem 10k?
rossol... Super wykład. Zimny prysznic na początek inwestowania :) Ja jestem na początku swojej drogi, oglądam Twoj portfel 10k ale jeszcze zdobywam wiedzę przed wejściem na rynek. Uczę się też na portfelu wirtualnym choć pewnie za jakiś czas będę musiał wejść już na ten rynek, bo wirtualne pieniądze nie dają tyle emocji co prawdziwe ;)
jamin22... swietny wykład. chętnie sie wybiore za rok , jesli bedziesz :)
Adrian ... Super wykład ! Merytorycznie, przystępnie i z fajnym podejściem do tematu. Szacunek za włożoną prace :) Pozdrawiam
Sylwek ... W liceach powinni pokazywać Twoje wystąpienie.
Kamil M... Super wystąpienie. Daje wiele do myślenia. Powoli zaczyna docierać do mnie, że wszystko można osiągnąć małymi kroczkami. Nie rzucając się na wielkie ryby.
Dzięki wielkie i Pozdrawiam z Southampton
Ps. Brexit nie taki straszny jak mówią expierci.
noico... Dopiero zabieram się do oglądania, jeszcze studiuje Twoje poprzednie materiały. Mam jedno pytanie, interesuje mnie głównie daytrading (zakup i sprzedaż w ten sam dzień), zastanawiam się czy korzystać z szeroko polecanego konta db invest czy właśnie ing lub też jednak poszukać czegoś zupełnie innego?. Jak jest z podglądem notowań w czasie rzeczywistym? Korzystasz z programów czy stron oferujących takie notowania spółek z WIG? Nie interesuje mnei forex ani surowce, tylko akcje. Na bankier czy stooq są opóźnienia kilkunasto minutowe. Będę wdzieczny za każdą wypowiedź :)
Maxell ... Świetny wykład dający dużo do myślenia. Mam 20 lat i jako początkujący inwestor tylko czekam na więcej takich filmów. ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChseY2p3PZTVVg9SrQPRHog