DoradcaTV - Czy Polacy są rzetelnymi klientami? Sprawdzam!

21 maja obchodzimy Dzień Informacji Pozytywnej, czyli święto wszystkich płacących regularnie swoje rachunki. Rzetelni klienci mogą czerpać korzyści ze swojej wiarygodności, ale muszą wziąć sprawy we własne ręce. To powinno Wam pomóc w zrozumieniu, o co chodzi ;) ►Finansowy lifehack: wykorzystaj informacje pozytywne ► Jak zbudować pozytywną historię płatniczą? Zajrzyj koniecznie na – dowiesz się, jak działają biura informacji gospodarczej i jakie informacje można sprawdzić bezpłatnie. Video we współpracy z ERIF Biuro Informacji Gospodarczej. Facebook ► Twitter ► Kontakt (Pytania/propozycje współpracy) ►


Najlepsze komentarze:

Patryk ... apropo ing makler - gdzie jest ta opcja dostep do najlepszej oferty z notowan?
czy ja cos zle rozumiem, ze powinni pokazac najlepsza opcje na kupno danego dnia?
Kemorr... Bardzo trafna ostatnia wypowiedź niestety
Kamil M... Na rynku Brytyjskim telefonie komórkowe czy też ubezpieczenie samochodowe i inne instytucje nie walczą specjalnie o stałych klientów. Trzeba często walczyć o to by mieć choć takie same warunki jak nowi klienci.
Najprostszy przykład z życia.
W zeszłym roku za ubezpieczenie samochodowe zapłaciłem 900£ za rok a w tym toku zaproponowali mi stawkę 1100£. Gdzieś mi się to nie kalkuluje. Nie dało rady zejść specjalnie z ceny. Przeszedłem do innego ubezpieczyciela i zapłaciłem 600£.
Nie rozumiem ich polityki finansowej. Byłem stałym klientem przez 5 lat a tu nagle takie podwyżki których nie dało się zaakceptować.
Creativ... xD ale kiwasz głową w 2:20 czas na zmianę żywienia ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChseY2p3PZTVVg9SrQPRHog