DoradcaTV - Inwestowanie w debiuty giełdowe 3 najważniejsze zasady

Teksty na ten temat znajdziecie na blogu: ► W 6 minucie jest oczywiście przejęzyczenie chodzi o 2007 a nie 2017 :) DARMOWY EBOOK o oszczędzaniu ► Facebook ► Twitter ► Kontakt (Pytania/propozycje współpracy) ► Treść wpisów i analiz publikowanych na niniejszym blogu jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów Autora i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Autor bloga nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.


Najlepsze komentarze:

Patryk ... To co mówisz o spieniężaniu biznesu mocno kojarzy mi się z debiutem Play który ma coraz więcej problemów, dodatkowych gwiazdek w umowach i ludzi coraz mniej chętnych żeby tam zostać.
Moje Ml... Nie wiem jakie masz poglądy polityczne, ale może omówisz stan Polskiej gospodarki. Tzn chodzi mi o, to że wszyscy mówimy, że mam zarąbistą gospodarkę i w ogóle jesteśmy najlepsi - no właśnie, mamy najlepszą gospodarkę? Skoro stoi tylko konsumpcją, a najb pożądana strefa gospodarki ma dosłownie 0% pkt gospodarczego?
Jeremi ... A skąd wziąść prospekty w formie papierowej? Np z play?
?ukasz ... Nagraj cos o podatkach związanych z indywidualnym inwestowaniem i o pit itp
Doradca... W 6 minucie jest oczywiście przejęzyczenie - chodzi o 2007 a nie 2017 ;)

W najbliższych dniach przygotuję też video o debiucie GetBack (zapisy 26 czerwca - 3 lipca), pewnie też przygotuję się na Play, z Raiffeisenem nie obiecuję, bo KNF wypycha ich na siłę na giełdę
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChseY2p3PZTVVg9SrQPRHog