DoradcaTV - Jak wygląda debiut na giełdzie w pierwszych minutach handlu? #Portfel10k odc. 17Najlepsze komentarze:

Jacek K... CO SĄDZISZ O INWESTYCJACH W KRYPTOWALUTY!!!??? Odcinek poprosimy :)
Lucjusz... Wydaje mi się, że mocno zaniedbałeś portfel 10k. Sam portfel przędzie cieniutko, a jeżeli doliczyc koszty i prowizje to jest on na minusie na dzień dzisiejszy. I tu nie mam nic do tego - wybrałeś takie spółki a nie inne. Nie jeden z nas moze mieć właśnie taką sytuację jak Ty obecnie. I tu mam do Ciebie pretensję, że zamiast tłumaczyć co można w takiej sytuacji zrobić to milczysz. Portfel sam sobie zostawiony - moze coś odbije a może nie. Tak naprawdę tylko jedna spółka przynosi Ci zysk - te przychodnie. Spółka o bardzo małej płynności. Powinnieneś więcej poopowiadać o sytuacji teraz - moze coś wywalić i zaakceptować stratę by odbić na PGe czy STX. We wcześniejszych odcinkach dużo mówiłeś o SL - ze należy je stosować bo to kalkulacja ryzyka itp. Natomiast sam chyba zapomniałeś o tym. Chyba ze te SL wynoszą np. 10 procent? Jeżeli tak to właśnie poopowiadaj czemu zacząłeś stosować takie szerokie SL. Prośba o częstsze aktualizacje.
geraldz... Gdzie jest napisane kiedy pda zamienia sie w akcje?
Adam Mm... Oglądam po kolei wszystkie odcinki, niedawno odziedziczyłem kilkaset akcji ZAK-u Kędzierzyn dowiedziałem się ,że można je sprzedać za ok 20 zł(z ogłoszenia) podczas gdy patrząc na wykres są po około 60 zł zastanawiam się skąd ta różnica i czy jeśli założę sobie takie konto bankowe o jakim mowa w odcinku 1 bodajże to one będą jakoś uwzględnione (jestem zielony póki co w tym temacie), prosił bym o odpowiedź.
Adam Ta... W internecie piszą, że JP Morgan do 25 sierpnia ma podtrzymywać kurs Playa wykupując akcje, gdy kurs spada za bardzo. Jeśli tak, to po 25 może być nieciekawie...
Lisowem... Dlaczego w typie zlecenia wybrałeś Stop Limit a nie Stop loss? Jakie są różnice?
Hugon K... Mam 15 lat. Ogólnie interesuję się finansami, ekonomią od pewnego czasu więc natrafiłem temat giełdy w końcu. Chciałbym grać w przyszłości, dlatego chciałbym się spytać, zna pan jakieś gry, które pomogłyby mi się nauczyć gry na giełdzie, gry bazujące oczywiście na realnych indeksach polskiej giełdy? I kiedy można zacząć (chodzi o wiek)?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChseY2p3PZTVVg9SrQPRHog