DoradcaTV - Hossa Trumpa inwestowanie w amerykańskie akcjeNajlepsze komentarze:

Grzegor... Masz jeszcze rachunek na degiro? Ja wybrałem degiro ze względu na dostęp do bezpłatnych ETF. Ale po nowym roku dostępności do tych ETF już nie ma... Niby ze względu na nowe przepisy, że taki dostawca ETF musi w języku polskim mieć dokumentację... Z drugiej strony widzę ETF z giełd europejskich gdzie dokumentacja w języku polskim nie jest dostępna...
Mateusz... Co sądzisz o inwestowaniu
W LISK
The Bus... jak twoje efekty na giełdzie?
Micha? ... Zachecasz do de Giro. A jaki masz stosunek do tego, ze formalnoe nie kupujesz akcji?
SuplenC... Kończą się wakacje więc czas na daxa. Zamknął gap i teraz w górę.
Rafa? ?... degiro spoko ale nie można na GPW ustawić stop lossa dłuższego niż jeden dzień

p.s czekam na materiał jak zarabiać na spadkach interesowałem się już tym tematem ale warto by było wysłuchać co Ty masz do powiedzenia na ten temat ;)
Lolek... Czy zancie jakies strony dotyczące wlasnie firm, ktore maja duże szanse by debiutowac? Zbior takich firm istnieje? Czy trzeba sledzic samemu firmy, ktore moga ewentualnie debiutowac? :)
Lolek... Dobra robota, meeega duzo konkretow, dzieki! :)
Przemys... Tomku, a może o New Connect jakiś odcinek? Parę fajnych spółek ostatnio tam zadebiutowało. Specyfika małej giełdy jest dużo inna od GPW i z chęcią wysłuchałbym Twojej opinii i kilku ciekawych wskazówek.
Arkadiu... Jak zwykle zawsze coś ciekawego. Jak to jest z zakupem akcji amerykańskich przez brokera degiro? Wystarczy że przeleje im złotówki czy niezbędne są usd i jak to się ma do zakupu etf?
D W... dobry odcinek :)
pawel k... swietny kanal. Co myslisz o LOTOSIE i PKNORLEN? sporo wzrosly, czy warto w nie jeszcze wejsc aby cos do konca roku ugrac?
Adamus1... Dług publiczny USA to już dziś ponad 100 procent PKB i co jakiś czas mamy podwyższanie dopuszczalnego zadłużenia, nie bardzo więc wiadomo z czego Donald Trump chce finansować te wielkie projekty infrastrukturalne, z których część jak mur na granicy z Meksykiem jest po prostu idiotyczna. Jeśli coś rosło 9 lat to historycznie zbliża się raczej do granicy możliwości, bo wraz z hossą zwiększa skala potrzebnego kapitału, żeby podnieść ceny akcji o kolejne poziomy.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UChseY2p3PZTVVg9SrQPRHog