Paweł Rawski - Jak Żyć Własną Pasją

W tym nagraniu obalam mity na temat odnajdywania życiowej pasji oraz zarabiania na niej kokosów. Przekonaj się, czy przypadkiem nie marnujesz swojego życia robiąc codziennie to, czego nienawidzisz, otaczając się ludźmi, których trudno Ci znieść lub zatruwając życie innym z obawy przed zmianą swojego na lepsze.


Najlepsze komentarze:

Robert ... Ja mam wiele pasji. Przez wiele lat zdobyłem bardzo duże doświadczenie w tym co robiłem. Minęło tak 7 lat i do dziś nie zarobiłem ani grosza. A próbowałem. Prawda jest tak, że jak się nie narobisz, to nie zarobisz.
Darla... Na prawde BARDZO milo Cie sluchac. Dziekuje Ci za motywacje (hehe ;)).
200 Pro... Paweł, a co myślisz o szkoleniu typu zarób 1 mln złotych w 2-3 lata. Cena szkolenia to 3 tys. zł. Prowadzacy pokazuje palcem co masz robić - biznes internetowy, infoprodukty. Stoi za nim doświadczenie w biznesie internetowym. Uważasz, że faktycznie może mieć to sens i praktyczne, faktyczne wyniki, czy to tylko takie granie na emocjach i potrzebach przez oferującego ten produkt?
Kamil C... Pieknie powiedziane! Kazde slowo trafia w punk :-)
Artur K... Panie Pawle wlasnie po malu nad tym pracuje !!! Podpowiem szukalem pasji w snach swiadomych i pomogla mi Medytacjia Zen !!! Szacun dla Pawla !!! Swietna przemowa !!!
Daniel ... bardzo fajne wideo podobała mi się a mam jeszcze pytanie dlaczego nie lubisz słowa Motywacja ?
Micha? ... dobrze gadasz. ale jak ruszyć ? jak się motywować ?
Bart?om... Jak zawsze trafiasz w moje potrzeby w 100%. Dzięki :)
Korkich... Pytanie tylko jak odkryć tą pasje? Bo ja próbuje już kilka ładnych lat i nie mogę znaleźć.
WTO92... Świetny motywator.
Witold ... Jak zawsze przydatny film, jak zawsze interesujący i miły dla uszu, pewnie o tym wiesz, jednak dźwięk na słuchawkach odtwarza się tylko w jednej z nich, dźwięk dochodzi z jednej strony. Jestem ciekaw innych filmów ;)
Ania Ko... Zostawiła Cie ta fajna laska?
Kylo Re... Lubie Cię słuchać ?
MatiR90... Paweł, wiem, że lubisz szczerość, więc napiszę szczerze. Nie wiem co jest w tym filmie bo jest 3 minuty po przesłaniu więc nie obejrzałem :P Ale wiem, że jest mi bardzo potrzebna wiedza z 2 cz. Webinaru o Udanych interakcjach z kobietami. Czy jest możliwość udostępnienia tego nagrania? Widziałem 1 cz., ale drugiej nie, bo wybrałem spotkanie z kumplami, czego teraz żałuję :/ Dać znać proszę. Dzięki za to co robisz, bo to kawał dobrej roboty! Pozdrawiam :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnwMsx1Rl5a2t6a4mU2OCvg