Czy Rozwój Szkodzi? // PSS#7

Paweł Rawski »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Paweł Rawski"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
YouTube: http://bit.ly/prytsub
FanPage: http://bit.ly/fanpagepr
Instagram: http://bit.ly/prinsta

Komentarze:

Paulina... Grzywka rządzi!
Z?a i P... Co to za podkład muzyczny?
marta w... Myślę, że z tych wszystkich "rozwojowców" na yt, Ty jako jedyny mówisz z sensem
(i poprawnie językowo!). Pomimo, że wielokrotnie się z Tobą nie zgadzam, bo mam umysł raczej analityczny, a nie podejście emocjonalne (ale może jestem tylko wyjątkiem) i nie potrzebuję "prowadzenia" przez faceta. Jednak wszystkie Twoje filmiki dotyczące samorozwoju mają sens. U mnie to duża pochwała. Trzymaj się, pozdrawiam! :)
anonim ... Dobrze Paweł!
Mateusz... Odcinek jak każdy inny... zajebisty :)
Czekam na kolejny, polubiłem ze wszystkich 4 kont
Tomek J... dzięki za wideo :D
Mieczu ... Paweł, porusz proszę temat wchodzenia w dorosłość. Założę się, że jest wiele młodych osób jak ja, które posluchalyby twojej opinii na ten temat. wiesz o co chodzi - koniec szkoły, pierwsza poważna praca albo studia, powolne usamodzielnienie.
Pozdrawiam
Bartosz... Od dłuższego czasu interesuje się samorozwojem, oglądam dużo filmów w tych tematach, czytam książki i artykuły. Jestem dość nasiąknięty tą wiedzą ale nie zawsze udaje mi się to przełożyć na zastosowanie wiedzy w praktyce.
Dawid R... Zostal poruszony wazny problem, hejty :)
Tomasz ... Git materiał. Zrób proszę film jak ogarnąć swoje emocje i jak ograniczyć dialogi wewnętrzne;)Ciriel... Stosuję się do twoich rad od jakiegoś czasu i to działa, tak więc dzięki wielkie za porządnego motywacyjnego kopa w dupę, szczególnie, że teraz zasadzam go sobie sam ilekroć tylko zaczynam pizdusiować xD
sensi... co sądzisz o parachktore dodaja wspolne zdjecia jak sie trzymaja za rece itd? chwala sie?
Aleksan... Myślę, że rozwój nie szkodzi, a wręcz przeciwnie - pomaga, bo człowiek się rozwija. Taka jest moja opinia w tej kwestii, pozdrawiam i zabieram się do oglądania.
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnwMsx1Rl5a2t6a4mU2OCvg