Paweł Rawski - Czy Dajesz Z Siebie 100%?Najlepsze komentarze:

The Ice... kurde właśnie jem kanapkę ;d
Grzegor... A to nie jest tak ze od urodzenia dostajemy takie geny, ktore odpowiadaja za to jakimi jestesmy? Istnieja przeciez rozne osobowosci polaczone ze soba: melancholik, sagwininik, choleryk, flegmatyk. W moim przypadku to flegmatyk I melancholik. Gdy probuje to zmienic to czesto zderzam sie z sciana, moja podswiadomosc hamuje mnie.
Ernest ... Kilka dobrych lat próbowałem się zmienić z gościa, który ciągle myślał o przeszłości i za bardzo wybiegał w przyszłość tracąc swoją energię na zbędne zamartwianie się tym co było i co będzie ciągle wmawiając sobie, że itak jest spoko, że może poprostu taki jestem, na świadomą osobę. Za każdym razem kiedy choć trochę udawało mi się wyjść z tej bańki, to itak po czasie wracałem do poprzedniego stanu i tak w kółko a przez to non stop czułem się znudzony życiem, aż kilka miesięcy temu znalazłem jeden z twoich filmików nagrany jakieś 2 lata temu, który zupełnie zmienił moje myślenie i pogląd na pewne sprawy, ba, a nawet życie szczerze powiedziawszy. Obejrzałem ten filmik kilka razy a potem jeszcze kilka innych i uświadomiłem sobie wtedy w jakiej przejebanej klatce własnych myśli żyłem. Jesteś najlepszym przykładem człowieka, który potrafi uświadomić innym jak ważna jest komunikacja między ludźmi i pokonywanie własnych słabości. Wielki szacunek dla ciebie za to co robisz!
Czakuni... Paweł masz super przekaz ktory naprawde trafia...ALE!!! siedząca koleżanka obok CAŁKOWICIE zakłóca łączność z publiką, nie widzisz tego....rozprasza uwaga od tych mądrych rzeczy ktore uczysz....nawet gdy tylko siedzi co chwle poprawia wlosy...smieje sie itd...itp....
Czikaal... Tak jak robisz cokolwiek - robisz wszystko ;)
Piotr K... Świetny kontent Paweł. Pozdrawiam
pacyfka... Dziubasku robisz sie coraz bardziej bezczelny w swoich wypowiedziach juz nie ma my tylko wy.
CCC... Koncentracje człowieka rozwala pewnie '' nauka '' w szkole .
BHBalas... He he, zaczynałem oglądać ten film przeglądając na 2 monitorze newsy. ;)
Kazek P... bardzo wartościowy materiał sama ta świadomość patrzenia na myśli które pojawiają się podczas medytacji. Nigdy tak nie robiłem tylko się starałem nie myśleć a to nie pomagało.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnwMsx1Rl5a2t6a4mU2OCvg