Paweł Rawski - 6 Filarów Świadomych Relacji The Flame Webinar 3z3

SPRAWDŹ: Dowiedz się, w jaki sposób skuteczniej komunikować się z partnerem/partnerką. Poznaj 6 filarów składających się nie tylko na udany związek, ale i wszystkie Twoje relacje. Podczas tego webinaru, który odbył się 30.11.2016 miała miejsce premiera projektu "The Flame".


Najlepsze komentarze:

anka94... Masz świetne podejście do spraw związków i dogadywania się ze samym sobą. Uwielbiam twoje filmiki, naturalne traktowanie ''osoby'', nie zamykanie się w takie rzeczy jak "10 zasad " bo to jest wg mnie irracjonalne przekonanie, że każde zjawisko, żeby być doskonałe musi być zamknięte w okrągłych liczbach naszego systemu liczbowego, a przecież w doskonałej przyrodzie NIC nie jest jemu podporządkowane. Każdy mentor internetu gadający o relacjach powinien brać z Ciebie przykład :)
Beata N... Dzięki Paweł bardzo mnie ujęło podziękowanie rodzicom za to że się urodziłam mamie już nie podziękuję ale tacie tak w ta sobotę pojadę do niego. Naprawdę pomogliscie mi tyle szukałam pomocy i porady lepiej późno niż w cale. Poleciałam Cię moim dzieciom. Praca ze swoimi emocjami pomogła mi inaczej patrzeć na życie pozytywnie a nie negatywnie. Jestem szczęśliwa i bardziej spokojna. Zaczęłam doceniać to co mam, dzięki . Chce kupić jeden z twoich produktów albo kobieta albo the flame nie wiem który. Jeszcze raz dziękuję. A sobie że was wysłuchałam do końca.
CuKinia... Nie jestem typową kobietą a mój partner nie jest typowym mężczyzna.:) no i tutaj sprawa się nieco komplikuje bo muszę ze zdwojoną uwagą wyłapywać co jest moją cechą faktycznie jako kobiety, A co dostrzegam U niego jak budować między tym mosty a nie podziały.?
Bar teq... Świetny materiał Pawle ;)!
Ola Kru... już znam odp na pytanie, które zadałam pod filmikiem cz.2
maniek3... kolejny materiał na najwyższym poziomie, dziękuje za przydatna wiedze :-)
gary... Można jakiś kontakt do Justyny? :)
musicis... ..ale dobrze ze robisz takie wogole ;)
musicis... mogles zrobic 10 czesci krotszych
Agata M... Uwielbiam Was razem, bo to daje lepszy punkt widzenia! :) Nie zwracałam uwagi na swoje błędy, które notorycznie popełniałam w relacjach i dopiero po obejrzeniu tych trzech filmów dotyczących The Flame otworzyłam oczy. Nie było to przyjemne, ani łatwe :) Robicie kawał wspaniałej roboty! Pozdrawiam :)
markiz ... bardzo dobry materiał
booba... Szkoda że nie mogłem być na live a miałem pytanie wiuęc zadam tu może odpowiecie :) Jka często mowić kocham cie?
DisCoun... Dzięki Paweł że wstawiasz te filmy. Osobiście bardzo to doceniam.
mbubu... Powiesz kiedyś coś więcej na temat relacjach syna z ojcem? Od siebie mogę powiedzieć, że jest to cholernie ciężki temat dla mnie, i chce mi się płakać gdy pomyślę, jaka moja relacja z własnym ojcem jest DO DUPY. Nigdy nie wydarzyła się żadna tragedia, rzadko na mnie podnosił głos, uderzył mnie może raz w życiu (wydaje mi się że to i tak za dużo, ale patrząc na to, co się dzieje czasem u innych...). ALE nigdy też nie powiedział mi że mnie kocha, nigdy się z nim nie przytuliłem, nigdy nie usłyszałem że jest ze mnie dumny (pisząc to/mówiąc o tym, za każdym jebanym razem napływają mi łzy do oczu, i po prostu płaczę), w życiu nie byliśmy na żadnym wypadzie, nigdy nie rozmawiałem z nim na żaden poważny temat, kompletnie nie wie co się u mnie dzieje. Nie wie jakich mam znajomych, nie wie jakie mam problemy, nie wie jak się czuję. Mi jest ciężko się przed nim otworzyć, skoro nigdy mi nie dał do tego okazji, nie wiem w ogóle jak zainicjować jakąś rozmowę z nim. Ostatnio gdy wróciłem do siebie do domu to otworzył mi drzwi. Powiedziałem "cześć", a on na to... no nic, właśnie nic nie powiedział... eh. :(
Nabil D... myślałem że dowiem sie czy chodzić za reke i mowic kocham...
Heniek ... Pawel,Justyna jest spoko wygadana odważna kuma czacze i ten głos kobiecy,no co bardzo kobiecy , śmiech yhmm zalotny ,uczcie nas dalej,rozwój i do przodu
Czakuni... hejka?ja stosuje tą wiedze przekazywana przez Ciebie m.in na mojej żonie ale chyba cos sie skumała i wnerwiła mówiąc zebym nie robił tutaj : "jakiejs pieprzonej psychoanalizy"???? ...i co teraz???????
Pafciox... Wielkie dzięki Paweł!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnwMsx1Rl5a2t6a4mU2OCvg