Paweł Rawski - Czego NIE Robić W Internecie // PSS#10

Instagram: YouTube: FanPage:


Najlepsze komentarze:

Lodygow... Internet to wirtualny "nierealny" twór. Nick to wirtualne imię... Po co mieszać real z iluzją? Co do reszty, to nie świat dla słabych istot ;)
SoConfi... Mądre słowa :)
artek s... Łysy, masz rację...Mnie ruszyło:)
Pozdrawiam i szacun:)
Michal ... dobra robota Paweł :)
Borys W... Podzielam zdanie Pana Pawła. Dodam że ludzie którzy w sieci gnoja i oczerniaja innych ludzi których (przeważnie nie znają) to są często ludzie niesczesliwi którzy przeżyli mnóstwo nie powodzen w życiu prywatnym jak i zawodowym. Zamiast wziąść się za siebie znaleźć jakąś pasję, powyznaczać sobie jakieś cele i zająć się własnym życiem, to cały swój wolny czas poświęcają na to żeby komuś dojechać. To smutne ale przez to że wiedzą że są anonimowi w nieraz przeginają pałe, lecz na szczęście nie są tak anonimowi jakby to im się zdawało o tym ostatnio przekonał się jeden koleś który robił wulgarne i obraźliwe memy wymierzone w kierunku rodziny znanego byłego polskiego kulturysty a obecnie szanowanwgo trenera Michała Karmowskiego. Jaki finał sprawy? Wkoncu Michał namierzył tego delikwenta i porządnie się zabrał za niego, koleś oficjalnie na nagraniu na którym jest z Michałem przeprosza go i całą jego rodzinę. Ze wstydu o mało co się nie posrał. Więc słuchajcie teraz wy przesiaknieci nienawiścią i także jadem sukinsymy, uważajcie co piszecie, bo w nie dalekiej przyszłości skańczycie jak ten delikwent o którym wspomniałem powyżej :)
Pawe? D... Pawełek :) Ile Ty masz lat? Nie wiem do końca po co mi ta wiedza ale coś kazało mi zapytać.
Natanel... Bardzo dobry materiał .
GALAFAJ... Madrze ! daje suba ;)
musicis... nie mozemy z calym swiatem. np z koreą polnocna sie nie polaczysz
The Lon... Pawle, mam kotka w zdjęciu, nie mam nazwiska w nick'u i nikogo nie wkurwiam na necie. Szanuję ludzi. Masz dużo racji z trollami, ale nie całkowitą. Czasami przez zajmowane stanowisko nie chcemy się ujawniać. Czy to źle?
ale ja... Dzięki Paweł, że o tym mówisz. Niedawno jeszcze w czasach internetu noszonego wiaderkiem z kafejki i dyskietek to się nazywało "netykieta". Przestrzeganie niepisanych praw dobrego zachowania w sieci było bardzo mile widziane.Ba, było powodem do dumy z przynależności do sieciowego społeczeństwa a osobników nie potrafiących się w tym towarzystwie zachować traktowano z najwyższa niechęcią. Szkoda że taraz kiedy net jest jak powietrze obecność w sieci nie idzie w parze z kulturą wypowiedzi. Należy zwalczać złe zwyczaje a dobre krzewić! Albo chociaż bluzgać używając bardziej wyszukanych wulgaryzmów ;-)
Adrian ... Dobra rozkmina jak zwykle zresztą. Ktos kto ogląda z pewnością się nad tym zastanowi choć mam nadzieje że ludzie oglądający ten kanał nie maja z takimi rzeczami problemu (znają swoja wartość i nie łechtają swojego ego udowodnianiem swoich racji - nie widzę innego sensu takich zachowań) na wieksza skale to walka z wiatrakami niestety TO UWAŻAM NA TEN TEMAT JA Adrian Stachura pozdrawiam ;)
Kacper ... Pozdro 650 Paweł :).
Bar teq... Jak zwykle elegancki materiał Pawle :).
Katarzy... Kurcze, czytasz mi w myślach. Niedawno weszłam na pewne forum, właśnie na tym pięknym portalu jakim jest facebook i zauważyłam ile jadu jest w innych osobach. Było proste pytanie od osoby, która zaczyna przygodę w pewnymi zagadnieniami. Zaznaczę, że grupa specjalizująca się w tych sprawach itd. Pytanie było proste, jednak osoba nie uzyskała na nie odpowiedzi, w zamian za to, mogła przeczytać, że jest "śmierdzącym leniem", "idiotką" i że w sumie nie powinna się w ogóle udzielać na tym forum. Zaczyna przerażać mnie ten świat, gdzie coraz częściej człowiek człowiekowi wilkiem
Grzegor... Wiesz ciężko mi jest ogarnąć te tematy o których mówisz :P Bo jak ktoś może sobie nawet pomyśleć, ze nie pisze do osoby? To co pisze do monitora? Dla mnie tacy ludzie są przywiązani sprężyna do ściany. A pierd...ne ja bo mi się nie podoba! Nie zauważają ze robią sobie guza czy lamia kości lub psychikę. Pozdrawiam :) GJ :D
Crixuus... Przeklinać. Ograniczyć ilość wulgaryzmów, które dla odbiorcy nie wnoszą niczego sensownego. Używane zbyt często, są niemęskie. Przypominają chłopców w dresach.
Robert ... Klawe są "trzy sita" - Sokratesa.
gdyby tak działał net było by bosko.
Grzegor... Bardzo fajna idea pisania komentarzy jakbyśmy patrzyli komuś w oczy ;) Co do tego czy wyrażać swoje zdanie, jeśli nikt nas o to nie prosi, hmm... temat do rozwinięcia. Jeśli nasze zdanie może komuś pomóc lub nie zgadzamy się z czyimś postępowaniem, zdaniem, to chyba warto mu przedstawić swój punkt widzenia. Oczywiście nie krytykując i niczego nie narzucając. Ogólnie cały film jak zawsze bardzo merytoryczny i rzeczowy, dzięki!
lukivip... Dzięki za fajny materiał
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnwMsx1Rl5a2t6a4mU2OCvg