Paweł Rawski - Jak Być Atrakcyjną Kobietą Nagranie LIVE

Więcej: FanPage: Instagram: Obejrzyj nagranie z live'a, podczas którego razem z Justyną skupiliśmy się na 3 kwestiach kluczowych dla poczucia własnej wartości i atrakcyjności kobiet. Te 3 zagadnienia to: magnetyczna osobowość, ograniczająca krytyka oraz odpowiedzialność w relacjach.


Najlepsze komentarze:

Kinga W... Jako magistrantka Swps bardzo się cieszę, że znalazłam, taki fajny materiał:)) Czuję się, jak wśród swoich:D
Justyna... Borze, gdyby ludzie byli tacy jak mówi Justyna (pozdrawiam imienniczkę, chyba to imię ma coś w sobie, że kobiety, które noszą je to są mocne i zdecydowane) i Paweł. Jakby to ułatwiło kontakty międzyludzkie i ogólną egzystencję. Pozdrawiam <3
MsMorti... Ale MEGA
marek k... jesteście zajebiści

to co robicie
Joanna ... Dzięki za filmik. Dużo wiedzy, ciekawie mówicie, dzięki :).
Monika ... Lubię powygłupiać się,tańczyć,uśmiechać się mimo złego co przeżywam,jak zwraca uwagę to dziękuję,na ogół się nie maluję,spódnica lub sukienka może się zawinąć to może obcy poprawić,to dziękuję i uśmiecham się,bo sobie wyobraziłam jak to wyglądało śmiesznie ha ha,
Monika ... Za dużo dałam przeszczeni 8 godzin lub 12 był poza domem nie pracując niby z kolegami,
Monika ... Jak jesteś zakompleksiona to bedziesz miała mężczyznę nagorszego gatunku,chsrakteru,
Monika ... Ktoś mówi jesteś piękna to zakompleksiona myśli kłamię lub chce mnie przelecieć,
Amelia ... Chyba nic nie było w końcu o wyjaśnieniu czym jest ta magnetyczna osobowość. Zaniżone poczucie własnej wartości, wyznaczanie granic, umiejętność bycia radosną, łeee no co wy :/
Mariusz... Kolego fajne masz dziewczynę bardzo Atrakcyjna
TheJasp... Co jeżeli kobieta zna swoją wartość i nie ma kompleksów jest atrakcyjna fizycznie. A mimo to żaden z mężczyzna (przez kilka lat) nie wydaje się na tyle interesujący aby poświęcić mu więcej czasu. Czy problem tkwi w kobiecie czy tak po prostu jest?
michall... Wszystko byłoby piękne gdyby było tak jak mówicie , tylko że rzeczywistość jest inna. Nawet najlepsze rady nie będą skuteczne kiedy w naszym sercu nie ma Boga. Jeśli spojrzymy na naszą rzeczywistość to zobaczymy że rozwodów jest coraz więcej. Ludzie z ludźmi nie potrafią rozmawiać. Coraz więcej ludzi staje się egoistami dla których ważne jest swoje JA. I dziwne jest w tym wszystkim , że ludzie chcą być jeszcze przy tym szczęśliwi. To jest chyba paranoja naszych czasów. Każdy człowiek dostał od Boga wolną wolę wyboru. I może swoje życie przeżyć według własnych wyborów. Wszystko jest piękne , kiedy życie się układa , ale kiedy zaczynają się kłopoty to ludzie po prostu gubią się w swoich wyborach i żadne rady tu nie pomogą , bo skoro w naszym sercu nie ma Boga to Szatan zajmuje jego miejsce i miesza w naszym życiu. Jeżeli my posiadamy własną wolę to Bóg nie ma dostępu do naszych wyborów a jedynie może podpowiadać o wyborze drogi ale skoro nie ma w nas Boga to nie potrafimy zrozumieć to , co Bóg chce nam przekazać. Bóg może nam pomagać tylko wtedy gdy swoją własną wolę przekażemy Bogu aby on za nas decydował o naszym życiu.
Chcę wam teraz pokazać dwa filmiki w których pokazane jest w jaki sposób działa Bóg.
Filmy przedstawiają pewne małżeństwo , które zaczęło się rozpadać i nie byłoby już ratunku na jego uratowanie , gdyby nie pomoc Boska. Mężczyzna walczył jeszcze o utrzymanie tego małżeństwa , ale zatwardziałość kobiety prowadziła do jego upadku. Więc mężczyzna nie widząc innego rozwiązania zwraca się z prośbą do Boga o pomoc. Swoją wolną wolę oddaje Bogu i zgadza się na to aby to Bóg decydował za niego. Od tego momentu Bóg zaczyna działać i napomina kobietę o złożonej przysiędze małżeńskiej oraz zmienia jej sposób myślenia i takim sposobem małżeństwo zostało uratowane.

https://www.youtube.com/watch?v=eFOdkm_zFh4

https://www.youtube.com/watch?v=tS3HQkaj0X0

Jak widać to Bóg jest lekarstwem na nasze kłopoty , tylko trzeba swoją wolną wolę powierzyć Bogu.
Project... super :) uwielbiam was :)
BilkoSt... Przeczytałem "Jak być Z atrakcyjną kobietą"
ANIJA T... Justyna jest podobna i to bardzo do małej Ani i Małgosi Sochy taka mieszanka
Magdale... Aleś prześliczną kobietę wyhaczył Pawle:) Bardzo ciekawe treści poruszone w filmiku a jesteście w stanie powiedzieć, kiedy następny live? na ten się nie załapałam
jolanta... Niedawno trafiłam na Pana kanał i właśnie dzisiaj poleciłam go synowi z uwagi na bardzo mądre, życiowe treści. Myślę że mogą wiele zmienić w życiu młodych ludzi, ale nie tylko. Sama mimo dojrzałego wieku z uwagą i dużym zainteresowaniem słucham tych treści. Robi Pan kawał dobrej roboty - kolokwialnie mówiąc. Dziękuję jeszcze raz. Oboje z Justyną jesteście świetni w tym co przekazujecie. ?
jolanta... Bardzo mądre treści. Dają sporo do myślenia. Niby to wiemy, a jednak ciężko tu wdrożyć na codzień. Panie Pawle jest Pan bardzo wartościowym człowiekiem. Mówi Pan w przystępny i rzeczowy sposób, taki trafiający do ludzi. Dziękuję za pracę jaką Pan wkłada w swoje wystąpienia. Dziękuję również Pani Justynie. Fajnie, że są tacy ludzie w tym zwariowanym, zagubionym świecie. Tak trzymajcie. Pozdrawiam życzę wiele dobra i dobrej energii.
patryk ... ale powiem cos na koniec- nigdy w tobie zadnego bledu nie bylo. Jestes dobry po prostu zawsze nim byłes jak ktos programuje ci szkodliwe bakcyle...otaczaj sie jeslisz stworzenie stadne... luzem iogolnie czystoscio... a zaowazysz co wtedy dziac sie bedzie.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnwMsx1Rl5a2t6a4mU2OCvg