Paweł Rawski - Jak Mieć Więcej Energii W Ciągu Dnia?

Grupa FB: FanPage EachOneTeachOne: Blog: Poznaj skuteczne metody na zwiększenie poziomu energii w ciągu całego dnia. Dowiedz się, co robić, być być bardziej produktywnym, a przy tym nie czuć zmęczenia.


Najlepsze komentarze:

IgnisCa... Zredukowac stres czyli co nie wychodzic z domu?
MsMorti... Mi kobiecie BARDZO się podobało. Dużo dla siebie wyciągnęłam.
Edyta M... Hej dzieki za filmik. Hahaha szkoda ze jestem kobieta... Obejrzalam do konca.ps Ja jestem na etapie zacznij wreszcie praktykowac. Pozdrawiam.
messeng... Można zastąpić ziemniaki kaszą albo ryżem?
TheAni3... Przed śniadaniem sprzątam i to mi sprawia przyjemność, bo porządek daje mi poczucie spokoju, bezpieczeństwa i szczęścia. Jest to jedna z aktywności fizycznych, a wieczorem taniec. Rano najlepiej jeśli dbam o nawodnienie organizmu i o takie posiłki, które też pomagają w nawadnianiu. To jest kluczowe w tym, żeby mieć energię w ciągu dnia. Najlepiej sprawdza się gorąca, lekko osłodzona herbata.
Joannaa... Mój partner regularnie narzeka na brak energi. Już wiele razy komunikowałam Mu co (z moich obserwacji) może być przyczyną takiego stanu, jednak On wydaje się nie przywiązywać do tego wagi i nie chcieć zrozumieć. Podsyłam Mu też filmiki na Youtube których nie ogląda. Bardzo interesuję się tematem samorozwoju i chciałabym Go zachęcić do pracy nad sobą. Jak i czy jest to możliwe?
Damiano... Wartościowy film.
Od siebie bym dodał jeszcze zimne prysznice rano, praktykuje już 8 miesięcy i zastrzyk energii uzależnia jak cholera ;)
Robert ... co do niebieskiego światła świetnie się sprawdza: https://justgetflux.com/

szukam jeszcze odpowiednika na tel.
Grzesiu... Cała strona A4 zapisana notatkami, wnioskami i przemyśleniami ;).
Kwestia codziennych stresów w naszym życiu dała mi do myślenia - wypisałem sobie kilka, zlokalizowałem przyczynę i już wiem, nad czym powinienem pracować. Fajną rzeczą jest to, że wiele z tych punktów już stosuję - kwestia zabawy w życiu, aktywności fizycznej, czy snu :)
Super materiał!
Kamil N... Po rozstaniu z kobietą przypadkiem znalazłem Twoje materiały na Youtube. Szczerze ta wiedza, która się dzielisz jest bezcenna. Zrozumiałem dzięki temu bardzo dużo i co ważne wprowadzam to w życie. Efekty są niesamowite. DZIĘKI !
Marcin ... mega dobre :) Kreatywność i wiedza Panów daje dużego kopa do działania :)
SugarMa... Wszystkie podpunkty są bardzo ciekawe i pomocne, niektóre stosuję nieświadomie, ale ta wiedza sprawiła, że mogę teraz lepiej się przyjrzeć różnym rytuałom i je udoskonalić. Dzięki! :)
Damian ... mega wartosc i fajny duet. oby wiecej materialow w tym skladzie. lece na bloga
KDenisi... Vasquez też jest z Lublina?
Grzegor... Z materiału można wyciągnąć dużo dla siebie. Od dziś zacznę woieczorną medytację i będę ją praktykował każdego wieczora :)
Lu?no o... Bardzo dobry materiał. Na pewno przetestuję rozdzielanie węgli od białka, bo znam dużo innych sprzecznych opinii w tym temacie a tego nie próbowałem.

ps
Czy możecie podać jakim mikrofonem nagrywacie ?
Pozdrawiam
NLB... dobry sen przede wszystkim to i energia jest, a jak ktoś ma problem ze spaniem bo hałasuje jakaś łajza to polecam zatyczki do uszu
Digi4DD... No niestety musiałbym zabić wszystkich sąsiadów w promieniu 2 mieszkań, żeby móc się wyspać z moim króliczym snem. Blok, słaby sen, straszne upały nie sprzyjają łatwemu zasypianiu. A rozpisze sie na grupie ;p
Adrian ... Ja codziennie jadąc samochodem do pracy słucham ulubionej muzyki i "tańczę" w fotelu kierowcy :D
janusz3... Mnie się podoba. Niestety o większości z tych rzeczy już słyszałem, lecz wiadomo, kiepsko jest z realizacją. Tak to jest u mnie, niestety przymuszam się do tych skądinąd pozytywnych aktywności, co na dłuższą metę nie jest zbyt skuteczne. Jak dotąd nie umiem nauczyć się wytrwałości i systematyczności.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnwMsx1Rl5a2t6a4mU2OCvg