Kuzyn Hindus - Viren Gotuje Kukurydza po Indyjsku | Kuzyn Hindus |

Viren Gotuje Kukurydza po Indyjsku Dziś wam pokaże jak w domu można gotować kukurydzy po Indyjsku. Jeżeli lubicie smak kukurydzy, to pokochacie też ten przepis. :) Składniki: Kukurydzy szt 1 2 Chat Masala 1/2 łyżeczki limonkę 1 szt sól do smaku www.virengotuje.pl www.facebook.com/VirenGotuje?fref=ts Muzyka: SmartSound.com Realizacja: Lukasz Drobnik


Najlepsze komentarze:

Monika ... Wlasnie na Ciebie trafilam I Twoje przepisy sa z....ste!!!!!.Poszedl sub I łapka w gore. Zostaje tu!!! mam tez prosbe czy mogłbys podac przepis n.a. gotowanie ryzu Basmati..moze to zadna filozofia a jednak nigdy nie wychodzi mi taki jak Tobie, sypki. Pozdrawiam trzymam kciuki za rozwoj kanalu I czekam n.a. przepis.:)
Hanka W... super pozdro???
jeffrey... Dokładnie smak monsunu w Bombaju! Uruchomiłeś lawinę wspomnień, chyba znalazłam swój nowy ulubiony kanał, może nawet gotować się nauczę! ;) Pzdr.
Monika ... Dziś przypadkiem trafiłam na Twój kanał i jestem zachwycona! Dodaję do subskrypcji i czekam na więcej filmów :)
Asia Ry... Wygląda pycha, tylko buuu, mam płytę ceramiczną, a nie kuchenkę gazową. Chyba, że da się opiec w piekarniku na przykład.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCqcNSG7tOCdreD574t34PbQ