Test bardzo przewiewnego zestawu Modeka AFT Lady- Motosapiens.pl

Motosapiens.pl »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Motosapiens.pl"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Modeka AFT Lady to zestaw uniwersalny składający się z trzech niezależnych warstw (idąc od wnętrza): ocieplenie (Kurtka Softshell), membrana (Sympatex) i materiał zewnętrzny (Cordura + Cordura AFT).

Zewnętrzna warstwa jest bardzo przewiewna dzięki Air Flow Technology (AFT) ale i bardzo wytrzymała dzięki Cordurze (nylon).
Ochraniacze barków łokci i pleców są elastomerami Sas-Tec i wszystkie są od razu w komplecie. Podobnie jest ze spodniami. Znajdziecie tam ochraniacze kolan i bioder. Sas-Tec jak to ma w swojej naturze - pod wpływem ciepła ciała nosiciela dopasowuje się i dobrze przylega.

Membrana Sympatex spisuje się bardzo dobrze nie tylko podczas krótkich deszczyków, ale również podczas dużych opadów. Burzę przetrwała świetnie i nie przepuściła ani jednej kropli wody. Co ważne, dała sobie również radę przy 25 stopniach Celsjusza. Oddycha i nieźle odprowadza wilgoć z wnętrza (czytaj: pot :))

Użyta technologia czyni ten zestaw bardzo "letnim" (wrażenie jest porównywalne do jazdy w tiszercie, więc jeśli ma ktoś możliwość sprawdzenia - zdecydowanie jest to odczucie warte przetestowania na własnej skórze).

Ten komplet oceniamy bardzo dobrze
Wysoki poziom bezpieczeństwa i bardzo uniwersalny charakter robi z AFT lady bardzo dobrą ofertę za rozsądne pieniądze.

Ceny w dniu emisji filmu
Kurtka Modeka AFT Lady - 1300zł
Spodnie Modeka AFT Lady - 1050zł

Z ciekawostek, zestaw ten jest również w wersji męskiej i nazywa się Modeka AFT Touring!

---
Strona: http://www.motosapiens.pl
Koszulki: http://www.sklep.motosapiens.pl
Facebook: http://www.facebook.com/MotosapiensPL

---
Muzyka - "Motosapiens" - Kamil Kucharczyk i Krystian Kołacz

Komentarze:

Marcin ... Ahhh ta ruda :-)
Zack -z... Witam.Bardzo fajny tescik,a teraz mam pytanko.Który zestaw byście bardziej polecili jako mocno uniwersalny i bezpieczny na turystyczne enduro: RST Pro series adventure 2 czy właśnie testowany zestaw Modeki AFT touring dla faceta?Czy to ta sama półka jakosciowa?Stoję przed takim wyborem gdyż ceny obecnie są bardzo zbliżone. Z góry dzięki za odpowiedź.Robicie świetną robotę.LwG
Pawe? M... Czym nagrywacie głos? Co to za sprzęt?
Jakub J... Jakim sprzętem porusza się Ruda?
garkadi... nie trzeba jeździć w stringach
Bumbleb... Pozytywnie :)
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCu5QmJsGUjkbmZQ1wPA-WxA