Kask otwarty Shoei J.O - Motosapiens.pl

Motosapiens.pl »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Motosapiens.pl"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Nowość na 2016 od Shoei. Pięknie wystylizowany i wykonany z najlepszych gatunków materiałów, to najlepsze rekomendacje dla tego kasku.

Marka Shoei przyzwyczaiła nas już do tego, że wszystkie swoje konstrukcje opiera na wieloskorupowym kompozycie na bazie włókna szklanego. Dokładnie z tego samego materiału powstają bardziej wyczynowe i usportowione modele tego japońskiego producenta jak i te całkowicie miejskie propozycje.
J.O został dodatkowo wyposażony w zapięcie DD co nie tylko pasuje do nostalgicznego stylu ale dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa.

Shoei J.O pozawala na założenie gogli ale jego użytkownik nie jest skazany na okulary z gumką, bo wewnątrz skorupy znajduje się opuszczana szyba, którą można akcesoryjnie wymienić na przyciemnianą lub żółtą.

J.O to bardzo dobry kask dla miłośników "starego, dobrego stylu" ale bez kompromisów dla bezpieczeństwa.

Cena w dniu emisji filmu nie jest jeszcze znana.

---
Strona: http://www.motosapiens.pl
Koszulki: http://www.sklep.motosapiens.pl
Facebook: http://www.facebook.com/MotosapiensPL

---
Muzyka - "Motosapiens" - Kamil Kucharczyk i Krystian Kołacz

Komentarze:

Piotr N... Świetny opis kasku. Jest otwarty - każdy to widzi i wie że najbezpieczniej jest w szczękowych. Mam pytanie: Jak jest z wentylacją w tym kasku?
Zolek... A  niech ktoś je#n1e z takim kaskiem przodem szczęki o  krawędź chodnika i zobaczymy czy jest on bezpieczny ;-) Napatrzyłem już się na wypadki w takich kaskach gdzie u niektórych towarzyszy brakowało nie tylko ząbków po szoku.
0YouCan... Nie wiem czy ktoś już pytał i może nie związane bezpośrednio z tym kaskiem, ale spróbujmy :) Jaką macie opinie o testach SHARPa?
Mówicie tu o 'najbardziej bezpiecznym' materiale. W przypadku porównania dwóch kasków, jeden z termoplastiku i 5* Sharpa, a drugi z kompozytów i 4 gwiazdkami - co byście wybrali/uznali za bezpieczniejsze?
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCu5QmJsGUjkbmZQ1wPA-WxA