Motosapiens.pl - Buty Forma Voyage - Motosapiens.pl


Buty Forma Voyage to typowy przedstawiciel gatunku turystycznego. Wysoki, wodoodporny, nieźle zabezpieczony (certyfikowany) z twardą podeszwą i da się w nim nawet pospacerować :) Użyta w nich membrana jest jak najbardziej skuteczna w walce z wodą, która chciała by się wedrzeć do ich wnętrza ale nie oddycha jak Gore-Tex. Nie jest to też cerata (daleko jej do tego) Przy tej cenie zastosowanie tańszej membrany (Drytex) Jest jak najbardziej uzasadnione Dużą pomocą dla membrany jest materiał, z którego wykonane są Voyage - to skóra! Jeśli szkacie buta który zabierze was daleko i bezpiecznie, a przy okazji nie będzie utrudniał zwiedzania to Forma Voyage mogą się wam spodobać Cena w dniu emisji filmu ok 650 zł ---...

Najlepsze komentarze:

Pawel O... Witam kupiłem dziś te buty i zastanawiam się czym je konserwowac, pastą czy sprayem.... Jakieś sugestie?
Zack -z... Witam. Jakie buty byście polecili na pierwsze do ok 500 pln, chyba wysokie i w miarę oddychające, nie muszą być wodoodporne. Pozdrawiam
Marcin ... Witam. Macie na stanie Shoei Gt-air wanderer tc-5 w rozmiarze L? Malowanie 2015 i już nie mogę znaleźć, może jest sztuka u was?
Radek15... Rebelhorn heel to samo a za 400 zł
MannYPo... Czy buty Rebelhorn Hail będą dobre do 400 zł a może coś innego? Śmigam na kiblu 400 xD
Robert ... Witam, posiadam buty "Forma Poker" buty w 100% wykonane z gumy posiadają nie oddychającą membranę drytex. Podeszwa buta zachowuje się jak łyżwa na mokrym asfalcie, nie da się ustać na światłach w tych butach. Nie polecam z całą stanowczością.
Keksiu... A ja mam pytanie odnośnie rękawic, potrzebuję jakieś rękawice z długim mankietem, fajnie wyglądające, bezpieczne, ale tak do 350-400 zł jeśli by się dało, możecie coś polecić ?
GRUSZKA... a zaprezentujecie buty forma arrow sx?
Polish ... Szacun za podawanie cen :-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCu5QmJsGUjkbmZQ1wPA-WxA