elektronik2313 - ICSTATION.COM Test] Odtwarzacz USB ze wzmacniaczem TDA7297

Jeśli się spodobało, zostaw łapkę w górę! Nie zapomnij zasubskrybować mojego kanału!!! Sponsorem odcinka jest sklep ICSTATION Układy scalone, Arduino, zestawy DIY i roboty! Darmowa wysyłka. UWAGA!!!!! Sklep ICSTATION przygotował dla Was bezterminowy kod rabatowy na aż 15% (dla pierwszych 300 osób)! KOD: Eleics Użycie: 1 (raz na jednego użytkownika) Na dowolną wartość zamówienia. Można użyć tylko raz na osobę! Zestaw użyty w filmie: Muzyka: ▬►Zapraszam na FB ▬►Kontakt: ▬►Patronite: ▬►Sklepy z elektroniką:


Najlepsze komentarze:

Marcin ... Co powiecie o TDA3116 2.1 5x60W + 100W subwoofer
skorako... brumy są bo sieć elektryczna nanosi je tam
michal ... Dziękuję
michal ... siemka chciałem się zapytać co to jest za utwór na 6 min 52 sek
Bolek S... można te kanały mostkować
Acetyle... tylko ten egzemplarz ma taki problem z szumieniem czy każdy ?
Mateusz... ile kosztuje
Kamil G... wzmacniacz szumi bo jest podlaczony pendrive/czytnik? jak mniemam tak jest. sprawdz zlacze AUX ew podlacz pendrive inny ;)

PS jaka nutka przy 7:00 min ew remix?
Jakub T... moim zadaniem te szumy to są kondensatory jak leci piosenka i jak ją zmutujesz w wzmacniacze do domu 2x85w też sumialo jak do analizy oddałem to powiedzieli żebym kondensatory wymienił bo są stare i odziwo pomogło.
S?awomi... Typowe szumy dla odtwarzaczy tego typu. Zakłócenia z części cyfrowej. Film fajny:)
Toudie... gniazdo jack jest też auxem, pisze "IN/OUT"
dawid19... Ja mam mały moduł odtwarzacza z wzmacniaczem 3W ale zawsze podłączony jest do mojego wzmacniacza, jakoś jest dobra tylko przez pewien czas 1 przycisk nie reagował ale już jest ok. Fajny film, moduł niekoniecznie ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC0cvbTOZOWZA5NzEElEJQ8g