elektronik2313 - DIY] ICSTATION.COM Karta dźwiękowa i słuchawki USB

► Możliwość wsparcia kanału: ◄ ► Subskrybuj kanał: ◄ ► Facebook: ► Kontakt: ►Muzyka: ►Karta dźwiękowa w ICSTATION: ►Podłączenie USB: ►Kod rabatowy: Code: Eleics Discount: 20% off Use: 1 (one for per user) Amount Limit: 300 ►Zaufane sklepy z elektroniką: ● ● ● ●


Najlepsze komentarze:

ICStati... Thanks for your awesome video, looking forward to your more awesome projects.
Dudus P... Jak w Arduino użyć nrf24l01 jak mam zajętą magistrale SPI ???????????
dawid19... No niewiem czy warto wszystko rozbierać, mój kuzyn kupił kartę na USB z allegro za 10zł i moje słuchawki odkupił za które dałem 30zł i jest miazga. Wszystko dobrze i wyraźnie słychać a mikrofon nagrywa lepiej niż w moich USB natec genesis hx66 byłem mega zaskoczony jakością nawet troszkę żałuje że pozbyłem się tych słuchawek
Acetyle... Może jakiś wzmacniacz przedwzmacniacz do mikrofonu albo wzmacniacz słuchawkowy :)
Elektry... Super film będą kiedyś live'y???
Wichero... Dasz link do tego co masz na biurku plis
Dawid P... To nie jest karta dźwiękowa tylko muzyczna
Andrzej... Wspomniałeś o Raspberry Pi. Może zrobisz odcinek na temat jakiegoś DAC'a pod muzykę np. TDA1543 albo opartego na nim NOS-DAC ?
Dawid T... Wszystko fajnie, tylko jedno pytanko mam. Jakbyś ocenił jakość tej karty zewnętrznej do np. takiej z płyty głównej, albo do innych słuchawek? Pozdrawiam :)
Gejuch2... Triggeruję się jak słyszę "pi" zamiast "paj", tak samo jak ludzie mówią "diód" zamiast "diod". Poza tym śmiem wątpić w jakość tego przetwornika w szczególności na 16 bitowy przetwornik.
Dj Arex... fajne :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC0cvbTOZOWZA5NzEElEJQ8g