mepi.pl - Moje latanie dronem doświadczenia

Wystąpili:


Najlepsze komentarze:

zabawki... hejka mam pytanko mówiłeś że dopiero się uczysz na dronie ale wstawiles na YouTube dlatego czy żeby wstawić tutaj film trzeba mieć licencję?
Szymon ... Karina niezła jesteś, swoim Phantomem zużyłbym 10 baterii nagrywając tylko Ciebie :D a głos masz mistrzowski hehe raz dwa trzy :D
Jacek X... Gdzie jest taki fajny pomost w korniku?
Slawek ... A jak sprawuje się dron? Warto kupić czy lepiej Phantom 3W tej samej cenie?
Slawek ... Ładna nimfa na początku filmu.
Mik Mak... jaki to dron?
Dawidzi... jaka muza na początku ?
Media-g... jaki dron
Krzysie... " filtr nd i zmiejszysz w ten sposób czas naświetlania klatki "
chyba z tym czasem to odwrotnie ...
Mniej światła - czas dłuższy ...
Krystia... jaki to jest dron
Kubolex... Jak się nazywa ten dron?
Yaroooo... Co do kalibracji.Ja jej w ogóle na swoim Phantomie 4 nie robię.Oczywiście satelity musi widzieć i musi złapać tzw. fix'a czyli określić swoje położenie,ale kompasu nie kalibruję jeśli urządzenie same tego nie zażąda.Dron sam sprawdza czy jest skalibrowany,jeśli mu coś nie pasuje wywala na czerwono odpowiedni komunikat.Nie wiem,jak jest w innych.
Satelita to obowiązek i ludzie często robili ten błąd.Startowali a potem im dron np.w jeziorze lądował bo akurat tam złapał pozycję z GPS. :-)
Kompas kalibrowałem na neutralnym gruncie (ważne,żeby żelastwa jakiegoś tam nie było pod ziemią )tylko przed pierwszym startem.
Timoti... szarpie Ci obraz w jasnych scenach, musisz kupic sobie filtr nd i zmiejszysz w ten sposób czas naświetlania klatki, w ciemniejszych scenach w twoim filmie obraz jest ok. Poczytaj sobie o filmowaniu a potem zamieszczaj filmy pozdrawiam
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCN-lZDiEAOPlOsbrZbFgCFg