piofli - SCP OD WIDZA] SCP PL 333 "Pela/żółta kaczka"

Obiekt ten opisał Michał, za co serdecznie mu dziękuję ;) Jeśli macie pomysły na własne SCP podsyłajcie je na grupę: Jestem dumny z wydawanych przeze mnie odgłosów kaczki Link do polskiej filii Fundacji SCP: Link do Fundacji SCP: Link do grupy piofliego ;] Link do serwera Discord :333 //////////////////////// Zabezpieczamy. Przechowujemy. Chronimy. /////////////////////// Fundacja SCP


Najlepsze komentarze:

Dr.Brig... Dajmy to do 682 !
Wojsad1... kto wymyślił tego scp jest geniuszem! xD
Jakub W... Proszę, dodawaj do filmików zdjęcia (ew. krótkie opisy wyświetlane na ekranie) tych SCP, które są powiązane z omawianym podmiotem.
Olson A... kwa kwa
Kira Sh... Ta kaczka rozmawiała z 682 XDDD jakie to musiało być urocze ^^
ZAGJERN... aaaaaaaaaaaaaaaa scp
emil gr... 2:29 OMG TO KACZKA :o !!!!!!!!!!!
Itsy Bi... Ale na zdjęciu jest pokazana mała gęś a nie kaczka ;o
Michuu ... http://scp-pl.wikidot.com/scp-pl-333 To chyba mówi wszystko za siebie.
jakubek... dzień dobry
Jaller ... co oznacz to "pl"???
nacgreg... jest polska fundacja SCP?!?
Mi?... Eh. To jest tak słabe.
Konrad ... Szkoda że nie podali nazwiska Konrada.
bedrock... Oddawać mi tą kaczkę albo zniszczę całą placuwke potrzebuje jej aby zabić Pokemony z świata pokemonów i scp 682 i scp 173 muszę zabić. ?????? No i jeszcze ci hociasz mogę to zrobić sam ale nieważne dawać mi tą kaczkę. ....................................patsz się na sam dół do końca a tam coś będzie....................................................................:'????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ................coś..............................???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????lubię placki ?????????????????????????????
bedrock... Scp 682 boi się królika co zżera wszystko
Marton ... Scp-00.1.AN
Klasa Podmiotu :Bezpieczna
Opis :Jest to troche pies trochę wiewióra
Jest bezpieczny ale nie może opuścić obiektu bo spowoduje to otwarcie celi dla scp-173. Jak zobaczy człowieka bardzo się cieszy i skacze sobie.
Speciale:----Usuńięto ----
?uki .K... Na stępny SCP-333-PL/666 Ku**a duża kaczka z rogami ???
krzyszt... PL POLSKA KACZKA
FoxyMas... (mój pomysł na Polskiego SCP)

Identyfikator podmiotu: SCP-PL-9669 (Sexmasterka)

Klasa Podmiotu: KETER

Specjalne Czynności Przechowawcze: SCP-PL-9669 musi być przechowywany w pokoju o maksymalnych wymiarach 4 x 4 x 4m, a minimalnych 2 x 2 x 2m, a ściany mają być grube do 30m i mają być zabezpieczone co 5m grubą żelatyną. Drzwi mają być stalowe i szczelnie zatykane. W przechowalni nie może być żadna kamera, okno które ułatwia pogląd na Podmiot musi być tylko Weneckie. Testy na SCP-PL-9669 mają być odbywane przy pomocy od 2 do 3 osób z Personelu Klasy D, 2 naukowców i 5 strażników, cały personel w odległości. Do 20m musi mieć założone s Łk uchawki przeciwdźwiękowe z wbudowanym małym głośnikiem do komunikacji pomiędzy sobą. Przy transporcie jest chroniona falistą ścianą o grubości 1m oraz z wewnątrz i zewnątrz jest żelatyna, która zmniejsza hałas wydobywany z Podmiotu.

Opis: SCP-PL-9669 to postać przypominającą prawie nagą kobietę. Podmiot w chwilach wolnych śpiewa, z g) ośnością taką, która poza komorą mogła by zniszczyć ziemię. Bez przerwy kiedy nikogo nie ma rozmawia z czymś co nazywa ''perełkami'' wtedy ona jest częściowo zablokowana przez jakiś niewidzialny obiekt, rzecz. Po zobaczeniu jakiejkolwiek osoby atakuje ją za pomocą nóg (w przypadku u mężczyzn) w █████, całą siłą wtedy [USUNIĘTO], w przypadku kobiet atakuje rękoma, którymi [USUNIĘTO]. SCP-PL-9669 jest zgrabna, i nie można pozwolić jej wyjść z pomieszczenia. Nie musi nic jeść.

Dodatek A-1: Próba kontaktu z SCP-PL-9669 przed wrzucenie do pomieszczenia małego mikrofonu i głośniku.
''Przesłuchiwany'': SCP-pl-9669
Przesłuchujący: Doktor █████ ██████
Przedmowa: Próba 1 rozmowy z SCP-PL-9669

Dr. ████: Otworzyć drzwi i wrzućić mikrofon z głośnikiem

Drzwi się otwierają i po chwili Personel Klasy D wrzuca głośnik z Mikrofonem

Dr. ████: Witam SCP-PL-9669, jeśli nic nie masz przeciwko zgadam tobie kilka pytań.

Słychać warkot i Dr. ████ zauważa, że SCP-PL-9669 odwraca się i patrzy idealnie na niego. Zciszając głośność głośnika na swoim komputerze na 1%

SCP-PL-9669: No hej! Możesz popytać mnie.

Dr. ████: Dobrze... 1 pytanie: z kąd podchodzisz?

SCP-PL-9669: Z █████... [patrzy na Doktora z lekkim zdenerwowaniem]
Dr. ████: Dobrze a jak się czujesz?

SCP-PL-9669: Nawet.
Dr. ████: Dobrze, z kim tak ciągle rozmawiasz?
SCP-PL-9669: Z kąd wiesz z kim rozma... [SCP-PL-9669 przypadkiem zdeptuje mikrofon z głośnikiem]

Dr. ████:Aha dobrze... To tyle na dziś dobranoc.

Podsumowanie: 2min po zajściu SCP-PL-9669 próbował zbić szybę i uciec, ale nie udało się mu. Po 1 dniu po całym zdarzeniu Dr. ████ zmarł z niewiadomego powodu. Zakazano pytać o wszysko SCP-PL-9669 do odwołania.

KONIEC
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCfa6vwmaZkyK8rMS4qiXjlQ