Dotknij Futbolu - Reprezentacja Polski EURO 2012

Występ Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy w 2012 roku, które odbywały się na naszej Polskiej ziemi oraz na Ukrainie. Mieliśmy grupę marzeń: Grecję, Rosję i Czechów. Wszystko zaczęło się fantastycznie od bramki Lewandowskiego, a niestety skończyło się na łzach Przemka Tytonia, który stał się bohaterem tego turnieju. Zapraszam do oglądania :) Subskrybujcie kanał , aby nie przegapić nowych odcinków ;) (Nie zapomnijcie o dzwoneczku :)) Koniecznie zostawcie łapkę w górę ;D Dawajcie ciekawe komentarze ;) Music: Mount Olympus Approaching Nirvana

Najlepsze komentarze:

Ja? Kan... Bez przesady, porównywać te drużyny z Euro do tych na mundialu i wogole range obu turniejów ?tyle że teraz kadrę mieliśmy o wieeeele lepsza niż wtedy więc mogliśmy mieć większe wymagania ale cóż kibicujemy dalej
Leszek ... Lepiej niż na całym mundialu
Hubert ... Tragedia
Loczek ... No z Grecją byliśmy skazani na Remis 1-1 Z Rosjanami byśmy wygrali gdyby nie spalony Polańskiego A z Czechami byśmy zremisowali gdyby obrońca Czech nie wybił Loba Błaszczykowskiego
Mati De... Szczerze to na tym Euro zagraliśmy lepiej niż na Mundialu w Rosji
Kamil B... My na turniej 2012 to mieliśmy sinusoidę formy 45 min z grekami dobre i gol strzelony drugie 45 słabe stracona bramka i karny obroniony prze tytonia z rosja 45 min słabe strata bramki drugie dość dobre gol strzelony przez kube bo ja inni mówią mozna było leka przycisnąć i była by wygrana z czechami 25 pierwszej połowy dobre drugie 25 słabe pierwsze 25 minut drugiej połowy słabe i strata gola drugie 25 minut dobre ale to nic nie dało, powiem tak 9 punktów przy dobrym przygotowaniu mozna było by zdobyć lekko portuglie w 1/8 byśmy ograli a z hiszpanami porażka 3:0 w doniecku to nie bylo by tragedii a Franz był by na rekach noszony ale stało sie jak sie stało i teraz możemy tylko gdybać
bboyWar... Kurła taka okzacja i jeszcze w swoim kraju, a te padalce jak zawsze wszystko spierdolą. Taka mentalność cebulaków.
adriano... Od 30’lat było dobrze a wyszło jak zwykle:))
Jan Eml... Jak to jest kurwa możliwe że wtedy zagraliśmy lepiej
Wooki3... Przydałby się taki filmik o udanym Euro 2016 i nieudanych MŚ 2018 kiedy już zagramy trzeci mecz.
Kasia P... Co impreza to prawie te same obrazki ?
Adam Lo... Wtedy przynajmniej była walka o to co się dzieje teraz na mundialu brak słów
damian ... Za Smudy zagraliśmy lepszy turniej niż teraz mundial.
Hubert ... Zrobisz po meczu z Japonią Reprezentacja Polski -Mś 2018
Cze??... 2:00 "kurrrrwaaa maaac"
arczi... Wszyscy narzekają, a mecz otwarcia lepszy jak z Senegalem ?
Daniel ... Kurwa, do dziś mam łzy w ocach jak to oglądam. Dzisiaj za to mamy drużyne na europejskim poziomie :D 2 dni ! i jazda
Filip ?... takie gadanie w pilce trzeba miec szczescie jak by lewy nie strzelil na 2;2 ze szkocja to mogli bysmy nigdzie niepojechac
Jakub B... Dlatego wole Fabiańskiego w bramce. Szczęsny miał wpadki.
Damian ... Mecz z Czechami to był mecz życia Tytonia, mimo wpuszczenia tej bramki