Prison Architect #9 Wakacje.

Bungo21 »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Bungo21"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Gadam do mikrofonu podczas grania w Prison Architect.

FB► https://www.facebook.com/Bungo21
Wspieraj Bunga kupując tutaj gry► https://www.g2a.com/r/bungo
Stream (codziennie o 19:00)► https://pl.twitch.tv/bungo21
Reflinki (World of Tanks)► http://goo.gl/RyJP8O

Komentarze:

Jacek b... nie umie jeszcze tużo ale ja daje 4/ 10
Aleks S... żeby więźniowie pracowali to muszą przejść specjalny test!!!!!!!!!!!
inna na... Bungo taka podpowiedź : jak bydujesz jakieś pomieszczenie wszystkie przedmioty które mają się w nim znajdować są umieszczone w takiej białej re amce dookoła ikony
Skull M... Najlepsze jest to, że Bunga ogląda masa korwinistów albo innych Bosaków, a sam Bungo jest lewakiem :)
SIEMK0... +Bungo21 mogę dostać twojego savea czy nie za bardzo?
Son Gih... dlaczego moi kucharze mimo spełnienia wszystkich warunków nie chcą robić jedzenia dla więźniów ?
Marcin ... "Mamy 27 więźniów w tym momencie, 17 więźniów w sumie uległo zgonom....co nie jest najlepszym wynikiem 3 więźniów ma poważne zażalenia, 2 aktywnie uzbrojonych strażników, 1 więzień został niepotrzebnie przeszukany. Aaa to nie jest tak źle" 
Hahahahahahaha XD komentarz roku :D Genialne :D Więzienie to istna mordownia ale nie jest tak źle :D ( nie ironozuję to jest śmieszne) :D
VojTUZ ... Super odcinek czekam na więcej , bungo nagraj coś z day Z albo z Rust!
Shadov ... Bungo , gdy chcesz aby jakiś pracownik lub ktokolwiek inny czekający przed drzwiami chciał przez nie przejść a one są zamknięte to wciśnij PPM (Prawy przycisk myszy) wtedy nie będziesz musiał non stop klikać na każde drzwi i otwierać je na stałe a potem ustawiać na automat. To samo z budowaniem cel. Poczekaj aż wybudują się ściany a następnie zaznacz wszystkie cele naraz. Podobnie z rurami. Najpierw postaw dużą rurę poziomo a następnie małymi rurami od górnej celi do dolnej przeciągnij przez ta dużą a nie po kawałeczku. Te porady dużo przyśpieszają. Pozdrawiam
Mr Rash... Witam Bungo, widzę nowe projekty i sam u siebie pogrywam w Prisona i mam kilka sugestii dotyczących Twojego więzienia ;)

1) Zrób osobny blok (10 - 15 celi maks, kantyna, kuchnia i prysznic) dla więźniów ze statusem chroniony, możesz im to wybrać, i przerzuć tam tych z reputacją "Snitch" i "Ex Law Enforcement", głównie oni powodują bójki bo wszyscy chcą ich zabić.
2) Postaraj się ustawić strażników w korytarzach, najlepiej 2 zwykłych i 1 z psem, zatrudnij ich ;) Psy wyczują alkohol, narkotyki itp ;)
3) Żeby zarabiać najlepiej zrób warsztat, 12 maszyn (3 prasy i 9 pił) do tego "Forestry" z menu pokoi i ustaw je dosyć duże (20x30 powinno zapewnić Ci dobry start). Na początku strasznie da po kieszeni ale potem ostro się odkujesz na tym ;)
4) Opracuj "klonowanie", bardzo ułatwi Ci budowanie celi, ręcznie będziesz musiał potem dostawić tylko rury i prąd do budynku ;)
5) Kantyny, ustaw tam najlepiej po 2-3 zwykłych strażników, jednego z psem i jednego z bronią. Więźniowie czują respekt przed tym i są zastraszeni dzięki czemu są mniej agresywni.
6) Kamery i CCTV, ustaw je w miejscach w których nie będziesz chciał trzymać strażników. Proponuję pokój sprzątaczy, spacerniak i korytarze przy biurach.
7) Ustaw strefy zamknięte, masz to w menu "rozmieszczenia" albo "logistyka", ustaw "tylko dla personelu" dzięki czemu odetniesz niektóre miejsca od więźniów, przyda się na biura i strefy dostaw i śmieci, później eksportu ;)

Myślę, że jak trochę tego wprowadzisz to staniesz na nogi ;)
Pozdrawiam i życzę sukcesów
Mr Rashibo
dj Pyzu... bungo więźniów nie wnosza bo nie ma wolnych 2 tamci w celi tymczasowej sa wysokiego ryzyka a ty nie masz dla nich miejsc 3 zmien ich poziom zagrozenia na niski lub normalny
 
Stra?ni... Bungo, aby podnieść jakość życia a co za tym idzie-zmniejszenie ryzyka powstań co niedługo Cię czeka :/ zakup dodatkowych osobników do kanciapy woźnych bo twoi dotychczasowi sprzątacze nie nadążają za ścieraniem gówna z podłogi i zawsze jest gdzieś syf. Optymalna ilość woźnych na twoje więzienie to 3-5
Szymon ... Zbuduj Workshop (Warsztat) wtedy możesz przerabiać drewno (pracują tam więźniowie)
D-MAS P... sprzedawaj drewno będzie kasa i zatrudniaj strażników jeden bezczynny od razu zajmie się transportem więźniów
Silent ... Bungo sprzedaj to więzienie i zbuduj nowe jak należy.
Szypa... Brakuje ci straznika do zaprowadzania do cel
DMCJCD... Strasznie derp z ciebie jest :D
Ewangel... Bungo czy twój avatar jest z gry Carmageddon?xD 
ArtCry9... Bungo tych trzech w tymczasowej są o wysokim stopniu ryzyka, siedzą tam bo nie mają cel.
MystaHe... Zbuduj warsztat, można z niego sprzedawać tablice rejestracyjne
+ Ja robie stołówkę i kuchnie nieoddzielone ścianą toteż dużo płynniej idzie podawanie obiadów. A izolatki najlepiej robić po dwie na bloku bo jak ktoś coś przesrkobie zbyt daleko od izolatki to wrzucają go do celi na wieczność (aż umrze)
Źródło: https://www.youtube.com/user/bungo21