No to jestem! - Summer vlog: MUSZĄ BYĆ RAZEM NA ZAWSZE/ DAŁAM CZADU/ DAŁAM RADĘ! ✿No to jestem!✿

Do mnie: mail: FACEBOOK: INSTAGRAM: no_to_jestem Muzyka: Biblioteka YT Niniejszy film stanowi utwór, który podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione lub niezgodne z powyższymi zasadami wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie.


Najlepsze komentarze:

Oliwia ... a ja uważam, że do płaskich butów jeszcze lepiej by wyglądały te spodnie nawet ;)
Felicyt... super wyglądasz w tych spodniach ?
ta dori... Bycie wegetarianką to nie tylko zrezygnowanie z jedzenia mięsa. Pochodne mięsa są ukryte w bardzo różnych produktach. Wystarczy zerknąć na skład produktów. Wegetarianizm to ideologia, która ma na celu uchronić zwierzęta przed cierpieniem. Kosmetyki testowane na zwierzętach czy torebki lub buty skórzane się trochę gryzą z nazywaniem siebie wegetarianką.
Jo Ka... Mam wrażenie, że ciągle w prawie każdym filmie podkreślasz ten swój rozmiar 34...super, że jestes szczuplutka ale ciągłe powtarzanie tego?? Hmm wegetarianka?Chyba jadłas szynke na kanapkach albo w poznaniu na pizzy?
Agniesz... Anitko, oglądam Cię od początku. Uwielbiam Twoja prostolinijność, szczerość... Jesteś moją ulubioną youtuberką :) Mam nadzieję, ze kiedyś będę miała okazję Cię spotkać :) Pozdrowienia z Warszawy!
lokaska... Spodnie to prawdziwy HIT! :)
ani3lic... Ta długość spodni wydłuża sylwetkę, tak jak podwijanie rękawów koszuli :)))
ani3lic... Kochana, polecam Ci zakup taśmy do odzieży - np na allegro. Wygląda jak taśma dwustronna, odcinasz kawałek i przyklejasz pomiędzy dzwona guzikami koszuli zlepiając ze sobą dwa kawałki materiału - dzięki temu nie będzie rozchodził się na biuście ^^
TheAlia... naprawdę ładnie Ci w tych spodniach, fajnie lezą :) możesz ewentualnie dorzucić jakiś pasek jakby się dało zeby podkreslic talie, a z bluzką lejąca bedzie mega kobieco :P ja tez lubie Orsay, ale niestety z mojego punktu widzenia, jest raczej dla osob o nienagannej sylwetce :P a jakosciowo rzeczy sa swietne, tez kiedys upolowalam spodnie za grosze ktore sluzyly mi lata.
Magda Z... świetnie wyglądasz ?
Magda Z... świetna tapeta 3d?
Eve Eve... Super wyglądasz w tych spodniach ?
Ania U... Ten miód to chyba spadziowy bo lipowy jest jasny
Matilda... Mówiłam, że Orsay to świetny sklep. Od mojego ostatniego komentarza, w którym pisałam że w tym sezonie nic nie kupiłam to zmieniło się to, że nabyłam tam już 4 bluzki :D Pomyślę nad nagraniem look booka bo też mam kilka nowych spódnic z C&A :)
J... Jaki piękny taboret (podczas pokazywania spodni) :D
KitKat8... bie-da
Dominik... ja zawsze coś upoluję w tym czasie jaki jest teraz super rzeczy w Reserved :D i tym oto sposobem wczoraj wpadła w moje ręce cudna czerwona bluzka z falbanami za całe 29 zeta :D
Daria M... Ja wczoraj przeszłam razem z chłopakiem 15 km plażą. Od Międzyzdrojów do Świnoujścia. Dziś jeszcze moja prawa noga pamięta o tym spacerze. :D
Blackbl... Super kolor :) ja chyba bym lekko zwęziła końce nogawek, żeby troszkę bardziej przylegaly
Eddy Me... witam
jestes mila osoba zazdroszcze tych smakolykow od MAMY
POZDRAWIAM
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCTi5nbCULcLwck-ie12wx2Q