tmechatronik - Upadek cywilizacji...czyli dlaczego na dworcach śmierdzi...
Najlepsze komentarze:

Moje_Po... U mnie w pracy to samo mamy piękny nowy toi toi z umywalką a każdy szcza po krzakach... Tylko chyba ja jestem kosmitą bo deszcz nie deszcz zawsze zasuwam do budki.
Cargo M... By postawili ToiToia i było by załatwione a tak ludzie szczą i sroją gdzie się tylko da
jacabu7... Z całym szacunkiem do moich przdmówców ale tu chodzi o ....KASĘ ! Jegomość pił piwo ale szkoda mu było na kibelek. Przecież to jeszcze jedno piwko !! Ja nie pamietam aby ludzie pijący " pod chmurką" ( czytaj : miejsce publiczne ), a podobno nie wolno !, w czasie picia zostawiali pieniądze na WC. Wy macie takich znajomych ?? Trzeba być kompletnym debilem aby nie wiedzieć, że piwo jest moczopędne ( czytaj : ciągłe bieganie do WC ). A więc ?!
Marcin... smiec bandyta xD
andr27... polockie zwierzęta jako pomiot prostych chamów ze wsi mają w genach sranie tam gdzie spią czy żrą, wiec trudno oczekiwac po prostych chamulach, ze bedzie sie zachowywał jak cywilizowany człowiek. Taka mentalnosc to domena słowiańskich zwierząt - poloxów, ruskich, ukrów czy białorusów. Kazdy na zachodzie ma słowiańską swołocz za podludzi. Jak zachód był czysty to była kulturka, ale nawpuszczali kurestwa i gówna z afryki, pakistanu i europy wschodniej to i tam im też chelwnie zrobili.
Saperoi... Gdzie są publiczne toalety? Nie uważacie, że to problem (ich brak). Problem jest szerszy i dotyczy ogółu przestrzeni publicznej. Żebyście mnie dobrze zrozumieli, nie pochwalam szczania na peronie, ale w ogóle nie ma gdzie załatwiać swoich potrzeb.
Cezex P... Linia Łódzka i Częstochowa-Koluszki cała taka jest. Jak nie dzieci w beczkach to chamy. Drugiego dnia funkcjonowania Fabrycznej wjechał w perony, skład zastępczy PRów z przelotowymi kiblami i oczywiście w tym momencie ktoś spuścił swoje gówno na tory. Może chciał się poczuć jak w domu. Szkoda nowych składów i remontów na te linie.
Kamil K... W Żyrardowie to norma... O wandaliźmie nie wspomnę :/ To już wiem kto przyprowadził ten skład na bocznicę dla Budokruszu :) Pozdrawiam :)
byk-LBN... lol :-)
mch_44_... Zapraszam do Błonia. Większej patologii nigdzie indziej nie znajdziecie. Codziennie jakieś naćpane dresy wybijają szyby, a władze miasta mają to gdzieś. Nawet jednej kamery nigdzie nie ma.


Oskar W... huj jebany
Neonik9... Żyrardów ?
Prz-Rp1... Tak jak wszystkie służby ochrony itp. są kiedy ich nie trzeba ;)
Kolejow... A SOK,ochrona dworca gdzie są ?
albandy... Wszędzie znajdzie sie jakiś troglodyta
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCbyJ5jU9PLpq7Sqpj1EdkxQ