Jacek Międlar - Cud w wymiarze sprawiedliwości. Piotr Rybak i ja nie idziemy do więzienia!?


WSPARCIE FINANSOWE: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie KOSZULKI: http://wprawo.pl/sklep PUBLIKACJA: http://wprawo.pl/2017/09/06/chcieli-mnie-oskarzyc-za-milosc-do-ojczyzny-prokuratura-krajowa-interweniuje-gleichgewicht-gawel-i-dutkiewicz-glupio-wam/ ORAZ: http://wprawo.pl/2017/09/05/tylko-u-nas-piotr-rybak-odbija-pilke-nie-idzie-do-wiezienia-i-zapowiada-pozwy-dla-dutkiewicza-i-gleichgewichta-postawie-ich-przed-sad/ WWW: http://wprawo.pl http://jacekmiedlar.pl TWITTER: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.pl/wprawopl FACEBOOK: http://facebook.com/wprawoPOLSKA SKOPIUJ FILM I PODAJ DALEJ! PROSZĘ O SUBSKRYPCJĘ!

Najlepsze komentarze:

Jacek M... Film zostanie skasowany w przeciągu 36h. Wszystkie nowe filmy na kanale wPrawo. Ikonka z biało czerwonym odciskiem palca. SUBSKRYBUJCIE
Micha? ... Szukałem materiału o końskich spierdolinach, patrze pierwsza pozycja, wchodzę no niby podobni ale czemu to gada?
hubert ... Parafrazując terminologie bokserska jesteście panowie w narożniku ringu a przeciwnik robi z wami co chce. Wy przyjmujecie ciosy i nawet nie możecie oddać. Na dodatek rozgrywają wasze emocje, pewnie pod scenariusz psychopaty psychologa żeby was wyczerpać moralnie odgrywając dobrego i złego sędziego i przesuwając rozstrzygniecie z powodu niby niedopatrzeń w nieskończoność jak im pasuje wg. scenariuszu psychologa i opinii społecznej. Tak neutralizują tych paru odważnych którzy publicznie walczą z systemem. Na każdym z was zarabia utrzymanie min. 40 szpicli, psychologów, specjalistów od podsłuchu, hakerów komputerowych itp.. No i jeszcze koszty podroży, hoteli i diet dla nich bo muszą sie zmieniać żeby nie być zbyt zauważalni.
Pawel Szydłowski zamilkł od roku. Inni walczą z aparatem sprawiedliwości jak Don Kichot z wiatrakami. Oni sa w rządzie, w sejmie, w sądownictwie, kontrolują policje, wojsko, wywiad wewnętrzny i totalny system inwigilacji - przypuszczam największy w cywilizowanym świecie. A tak naprawdę Polska jest sygnatariuszem Konwencji Praw Człowieka ONZ który gwarantuje wolność słowa i efektywnie neguje jakiekolwiek inne zapisy w polskim prawie w tym zakresie, w mojej opinii.
MegaRen... Żaden cud nie miał tu miejsca to zwykła pi-jarowa gra pozorów, sędziowskiej sekty. Pozdrawiam
mgrabas... żydostwo przestraszyło się Flipa i Flapa? nie wydaje mi się
Bartosz... czemu ten naziol nosi opaskę w kolorach flagi mojej ojczyzny?
Adam Mo... Cieszę się razem w szanownymi Panami :)
Ignacy ... OBY DZIECI I WNUKI NASZE NIDGY NIE MUSIALY TAK SPIEWAC !!!...Deszcz jesienny…
https://www.youtube.com/watch?v=brVrDRk3epg
Wies?aw... Od dzisiaj to powinien być standart w POLSKIM sądownictwie - najwyższy Czas by Polak w Polsce mógł pospszątać swoje "podwórko"!!!
Idzie jesień wielkie spżątanie "nawianych liści". Wymiećmy te spady.
Pozdrawiam
Konserw... Polską rządzą żydzi hazarscy i masoni i niestety nic nie da sie zrobić...


Simon T... Bog zaplac!
Gniewko... Niech prawda i dobro zawsze zwycięża.
Samaryt... Gratulacje dla obu Panów.
Przykro mi, że moja córka i wnuki takiej łaski nie doświadczyli.
MTB... Śmierć Polakożercom z Izraela.
bozenna... Jestem nacjonalistką, jednakowoż nie szowinistką w przeciwieństwie do żydów. Czołem Wielkiej Polsce.
gra?yna... Ciesze sie z Wami Polakami!
Zbignie... Pójdziecie, pójdziecie jak tylko dobry klimat dla faszystów w Polsce się zmieni. A gdy nie to już opatrzność o to zadba. Pamiętasz ten wiec faszystów na którym ruda chyba faszystka wyła "jebać islamistów", a Ty każde kazanie rozpoczynasz od chwalenia Jezusa Chrystusa. Pochwalony Jezus Chrystus kontra jebać. Alleluja i do piekła.
Piotr U... Co to za gruba świnia?
Arkadio... Wspaniała wiadomość!!!
Alaska ... Bóg jest z nami, a zwycięstwo jest po naszej stronie
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxOqelhdkXRpxEA8_q2F5mg