Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

SzustaRano #168] ZWYCIĘSTWO

Langusta na palmie »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału " Langusta na palmie "! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Tu możesz nas wesprzeć: https://patronite.pl/langustanapalmie

Seria poranna. Odcinki codziennie od poniedziałku do piątku przed 6.00.

Muzyka:
https://soundcloud.com/jeff-kaale
Instagram: www.instagram.com/jeffkaale/

Więcej nagrań o. Adama znajdziesz na: http://www.langustanapalmie.pl

Można nas również znaleźć na:
Facebooku: https://www.facebook.com/LangustaNaPalmie
...
Komentarze:
Ma?gosi... A ja proszę Boga żeby pokazał mi jak przebaczyc , mężowi i jego mamie , prosilam o pomoc w ratowaniu mazenstwa , usłyszałam że nie mam prawa narzekać na jej syna bo "nie pije i nie bije i jest super " a ze nie szanuje , dokucza no cóż, Boże pomóż mi przebaczyc bo serce mnie boli ....
Marta S... Slucham dzis ten odcinek pierwszy raz. Tego dnia wlasnie urodzilam moja coreczke Helenke.
Mi S... A co z protestantyzmem? Czy może Ojciec coś o tym kiedyś więcej? Czy to jest błądzenie?
Anna Ma... Ojcze Adamie, na podsumowanie " świeckich" cytatów nie mogłeś wybrać lepiej. Dzięki wielkie! Niech Duch Święty dalej prowadzi i wspiera wszystkie Twoje dzieła. Pozdrawiam serdecznie:)
Anna We... elegancko mówi ten Szustak:)
Aleksan... Dziękuję za piękne słowa, szczególnie dzisiaj w 38 rocznicę ślubu, kochac i jeszcze raz kochać i przebaczać. ??
YouTwo ... od tego przebaczania ludziom ,ktorzy rania mozna dostac depresji..nikt nie ma prawdziwego ducha ..
nat ka... Smutno mi, że to już koniec tej serii, bo to były moje ulubione odcinki :( no, ale nic... Myślę, że Ojciec będzie jeszcze lepsze rzeczy tworzył! :) A tymczasem pozwólcie, że udam się do spania, bo jutro czeka mnie egzamin i muszę rano wstać na autobus :) Trzymajcie za mnie kciuki, bo naprawde długo się uczyłam i nie mogę go nie zdać. Dobranoc :))
Pola Pu... Jeszcze tylko jeden "robin". Wytrwałości, bracia i siostry.
Stania ... .
Karolin... Pięknie powiedziane ❤️Panie Adamie ??
NicraM... Dlaczego kończysz SzustąRano ?
NicraM... Dlaczego kończysz SzustąRano ?
AW... Robi ksiądz coś wspaniałego poprzez Internet !!! Oby tak dalej ! Błogosławię i oby Bóg księdzu również pobłogosławił <3 Z Panem Bogiem.
Mary A... zawsze sobie wyobrażam słoik pełen czarnych kłaków /zła/ i, jeśli tam będę dopychać kolejne czarne kłaki /odwet,złość czy gniew/ to nic dla mnie ani dla nikogo się nie zmieni.Ale jeśli zacznę wpychać jasne kłaki /miłość, dobro, uśmiech i przebaczenie/ to one w końcu wyprą te czarne.I wiadomo - o to chodzi.
Mariann... Amen. A tutaj coś do przemyślenia: "Warto zbadać, jak to możliwe, że dwie wielkie wojny wybuchły w chrześcijańskiej Europie, pełnej kościołów i szkół teologicznych. Fakt, że rasizm, głęboka niesprawiedliwość społeczna, antysemityzm przez prawie dwa tysiące lat po Chrystusie nie zostały rozpoznane jako poważny problem, już na zawsze pozostanie świadectwem niedojrzałości zachodniego chrześcijaństwa". o. Richard Rohr
srkwiat... Dzień dobry, dzień dobry... A mi się gęba śmieje bo wspaniałego Biskupa Łódź dostała ;)
Anka B... Hej wszystkim. Ale Ojciec daje nam niesamowite cytaty...miałam dziś mnóstwo ciężkich sytuacji i to moje wybaczanie zawsze pomagało w relacjach z ludźmi :-) Dzięki za pomoc. Ściskam Ojca moooocnoooo!
michji2... 3:10 Racja lecz wrzeczywistości nie spotykane ;) Dowodem niech będą poniższe komentarze.
Burszty... Kasa wielebnemu płynie więc można się w życiu ustawić, czekamy na wykład gdzie w Biblii jest napisane aby wielebny tak czynił ?
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCme4ZOv65uzGADXuvtHkSvA

X