PRAWUs - TYPOWE FACEITY #20 feat. KONKURS od Xtrfy!


W komentarzach pod filmem napiszcie którego gracza NiP najbardziej lubicie i dlaczego, najlepszy komentarz wygrywa zestaw składający się z myszki oraz podkładki Xtrfy! Są też nagrody pocieszenia ;) Wyniki 30 września ● FB: https://www.fb.com/PRAWUsik ● GRUPA: https://www.facebook.com/groups/prawilniaki/ ● INSTAGRAM: http://instagram.com/prawus ● TWITCH: http://www.twitch.tv/prawus/

Najlepsze komentarze:

Patryk ... Get_Right robi zajebiste oczy podczas flasha i jest zajebisty aimowo.
roughda... Get right bo Ma kozackaa kontrole broni
Marchew... Obecnie Draken jest niesamowitym sniperem i strzela niezliczoną liczbę vac shotów.
Micha? ... Forest, bardzo dobry aim i fajna broda xd
GOD Maz... wiadomo że get_right uwielbiam go bo miał w swojej karierze dużo fajnych akcji i najdłużej siedzi w NiP'ie oraz wiadomo najlepszy spray control ;p
bajceps... Siema, moim ulubionym zawodnikiem jest Get Right, gracz legenda, dlaczego go lubie? Mało kto popisywał się takimi zdolnościami za czasów 1.6 jak i CS:GO jak on, zagrania typu IQ200 były kiedyś u niego normą, pestkowanie, kontrole full auto, Krzysiek ma w jednym palcu, teraz jego forma od kilku miesięcy nie jest na najwyższym poziomie, aczkolwiek mam nadzieję, że jeszcze wróci do świetnych plejsów, pozdrawiam.
Kostek ... Forest Zajebi*** gracz <3
didek... mojm ulubionym graczem GeT_RiGhT bo ma niesamowitą kontrole wszystkiego i sam dawał w dupe vp xd
souu9x... Moim ulubionym zawodnikiem nipu jest Krzysiek Get_Right. Oglądałem jego poczynania od CS 1.6 i bylem wielkim fanem jego gamesensa oraz oczywiście aima. Najbardziej zaimponowal mi zdobywając MVP turnieju ESWC 2012. Lubię go też dlatego, że lubi Polskę i Polaków m.in Jarka Pashę, z którym ma dobry kontakt. Ma poczucie humory i mimo słabszej formy nie poddawał się i dążył do postawionego sobie celu. Śledzę go do dziś i mam nadzieję, że po zmianiach w składzie wreszcie wróca na właściwe tory :) Pozdrawiam.
Gucio W... Forest bo jest kurwa samurajem


Lol Pad... Draken
Dobry snajper ma horom curke
Pozdrawiam.
_-_Nexe... Moim ulubionym graczem NIP jest Forest dlaczego ? Dlatego że podoba mi się jego styl gry , pozycjonowanie a jeszcze bardziej broda :D + jak byłem młody i oglądałem mecze w cs 1.6 zawsze mu kibicowałem.
Pawe?ek... Friberg jest jak diament w pierścionku i złoty rolex wysadzany diamentami
Mateo G... Get_Right bo tak
TuzineK... Myślę że będzie to Get_RiGhT, ponieważ jest to żywa legenda, jak i NEO czy Taz. Obecnie jest jednym z najlepszych graczy jak dla mnie . :)
djdj gr... Get right, ponieważ lubię jego akcje :D
twój s... GeT_RiGhT
ponieważ jest bogiem sprayu <3
iClapto... Forest. Gra zajebiście jest moim idolem <3
Zielony... GeT_RiGhT czemu? Bo ma dobre full auto xd
M?ody S... Według mnie najlepszym zawodnikiem nie tylko w NIP ale i na świecie jest Christopher „GeT_RiGhT“ Alesund Jest niesamowicie uzdolnionym graczem i legendą nie tylko edycji Global Ofensive. Od początku Krzysiek gra na najwyższym poziomie i od czasów 1.6 był moim idolem! Posiada on wiele trofeów i jest bardzo przyjazny jak i uczciwy. może i mieli niedawno kryzys ale on i tak miał tą swoją nadzieję ponieważ reprezentuje on markę prawdopodobnie największą w grze Counter Strike i utrzymuje się w niej od początku Global Offensive.Dodam jeszcze że Krzysiek posiada najlepsze full auto na scenie (według mnie).
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCOLBDRvceOLT8JzlmYoIsXw