6PAK - ZMOBILIZUJ SIĘ odc. 3 | RATUJ SWOJE BARKI cz. 1


Najlepsze witaminy i minerały http://bpak.pl/lifepak Całkowita regeneracja w jednej puszce http://bpak.pl/anticatabolic ✊ Rewolucyjne białko z probiotykami! http://bpak.pl/lightwhey Twój sklep z odżywkami https://www.bodypak.pl Facebook 6pak.TV https://www.facebook.com/6pak.tv _____________________________________________________________ ZMOBILIZUJ SIĘ i zaczynamy! Dziś zgodnie z Waszymi sugestiami poruszamy temat barków, a konkretnie na tapet bierzemy - kompleks barkowy, stabilizację łopatki oraz jej ruchomość. Ta wiedza, którą u nas uzyskacie ZA DARMO przyda Wam się nie tylko przy wyciskaniu, ściąganiu drążka, ale także przy przysiadach! Popraw swoje osiągnięcia treningowe! JUŻ TERAZ! P.s. macie pytania? Czekamy na nie...

Najlepsze komentarze:

6PAK... Oczywiście piszcie co chcecie w następnych odcinkach!
Szymon ... mam problem a mianowicie dotyczy on ,,chrupania barka?,, strasznie mi to sprawia trudnosci przy wyciskaniu, nie wiem czy to staw, mięsień... pomocy !
Micha? ... A jeżeli przy ostatnim ćwiczeniu w fazie powrotu podczas rotacji przeskakuje głowa kości ramiennej w panewce?
Biology... staw barkowy.. czy staw ramienny ? hy hy
Avist S... mobilizacja do martwego ciągu sumo
xSatani... guma może kształtować niewydolność funkcjonalną mięśnia? w jaki sposób? proszę o wyjaśnienie :)
Piotr R... Ja czekam na drugą część, właśnie pracuję nad powrotem mobilności w barku po spartolonej kilka lat temu operacji. Super materiał, dzięki 6pak!
Bartas ... a co na nadmierna ruchomosc w stawie barkowym? :P trenowalem plywanie i troche to przeszkadza :P
?uki ?u... popelina Panowie
Wi?nia... Super odcinek, oby coraz więcej takich na kanale :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCI425-Xl9vHJznGsYkHe9iw