Twin Peaks: Wszystko co TRZEBA WIEDZIEĆ by oglądać 3 sezon | Uwaga! Spoilery

jakbyniepaczec »
Sprawdź statystyki dla kanału "jakbyniepaczec"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Gdzie oglądać Twin Peaks? https://www.youtube.com/watch?v=ZzJfTV-rrP4&t=4s
Kultowe Seriale o Twin Peaks: https://www.youtube.com/watch?v=cO0aNr1moUk&t=5s

Polub nasz nowy fanpage: https://www.facebook.com/jkbniepaczec
Subskrybuj: https://www.youtube.com/subscription_...

_

Scenariusz, prowadzenie i opracowanie graficzne: Kaja Szafrańska
Montaż, kamera i udźwiękowienie: Janusz Raczyński

W wideo wykorzystano cytaty z:

Twin Peaks
1990-91, ABC
źródło: youtube.com

Twin Peaks; Fire Walk With Me
1992, reż David Lynch
źródło: youtube.com

Komentarze:

Montoli... Obejrzałem stary Twin Peaks i oceniam pozytywnie. Pierwszy odcinek 3 sezonu to jakaś masakra, czy warto oglądać dalej?
Raf Zof... Po pierwsze dzięki w imieniu tych wszystkich którzy dopiero wracają do serialu za dobre streszczenie, szkoda tylko że nie zostało nic wspomniane o książce która została wydana przed premierą 3go sezonu a która opawiada I wyjaśnia wiele, wiele szczegółów i to aż od czasów kiedy na ziemiach gdzie powstało Twin Peaks żyli Indianie wraz ze swoimi wierzeniami ale nie będę spoilerował(książka również w języku polskim). Natomiast mam pytanie odnośnie sezonu drugiego gdzie kilkakrotnie widzieliśmy trzęsące się ręce u nie których bohaterów, co to było i dla czego, jak to wyjaśnić? Pzdr!
banana_... Właśnie zauważyłam gest karła w 9:09 identyczny z tym wykonanym przez Diane w odcinku Let's rock (przy okazji tutaj padają te same słowa). Nie bardzo wiem co to może oznaczać ale wydaje się istotne.
?ukasz ... Super materiał. Sporo mi wyjaśniliście, mimo, że oglądałem dwa pierwsze sezony. :)
Wiktori... Zaczęłam oglądać 1 sezon Twin Peaks kilka dni temu i oglądnęłam na razie 7 odcinków. Stwierdziłam, że oglądnęłam twój film, ponieważ z każdym odcinkiem TP, coraz bardziej się nudziłam. Chciałabym teraz zacząć oglądać 3 sezon, ale boje się, że się pogubię.
Wojciec... Chyba Laury a nie Lory!!!
Pan Bor... Czy ktoś orientuje się o co chodzi z filmem "Twin Peaks: The Missing Pieces" Czym właściwie jest? skończyłem już 2 sezony i film a dalej nie ogarniam czym jest "The Missing Pieces" i czy da się gdzies obejrzeć :/
bulwa30... można spokojnie zacząć od 1:26
?ukasz ... Dobra robota!
Iza Now... Twin Peaks pierwszy raz obejrzałam na jesień i zakochałam się w tym serialu <3 Super było sobie go odświeżyć tym filmikiem ;)

Wa?brzy... dzięki za rozjaśnienie i przypomnienie fabuły z 2 pierwszych sezonów.
nowy sezon jak dotąd jest mega tajemniczy
Qbin200... Gdzie można nabyć taką koszulkę?
Dorota ... pamiętam jak obejrzałam pierwszy odcinek z wypiekami... miazga totalne mistrzostwo.obecnie odświeżam sekretny pamiętnik Laury Palmer polecam
Max Sta... To nie trzeci tylko czwarty sezon!
Dawidos... Na HBO GO nie ma juz 1-2 sezonów :(
Krzyszt... świetna robota , dzięki
Mateusz... Pierwszy odcinek a właściwie podwójny pierwszy odcinek dość grube. A co na to mądrzy ludzie? Ja się o dziwo nie zawiodłem na razie ; o
Sebasti... Dlaczego ten cały Bob który jest koszmarem wszedł w ojca Laury?
Krzyszt... Nie lepiej po polsku wymówić imię Laura ? a jeżeli po angielsku to prawidłowo? Strasznie razi ta LORA .... podobnie jak to było w oryginalnym tłumaczeniu w TVP a teraz w HBO
TheFrat... Mówicie, że Cooper utknął na 26 lat w czerwonym pokoju, a to nie jest tak, że serial powraca po 26 latach, ale on utknął na 25?
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCHfp1ZNjKYZAaG7tgmYLZfw