raaadzka - Radzka i Remington BLASK kamieni szlachetnych :Najlepsze komentarze:

Patrycj... Suuuper!
Jan Bie... Cześć ! Mieszkam w Szkocji i zastanawiam się, czy nadal mogę otrzymać kolczyki, jeśli kupię tutaj prostownicę marki Remington? Czy muszę kupić produkt w Polsce? Pozdrawiam serdecznie i jak zwykle wspaniały filmik!
Joanna ... Ja tak się znam na biżuterii, że nie odróżniam cyrkonii od diamentu :) nie ma więc sensu dla mnie kupować drogiej biżuterii, same zalety
Julia K... Radzka, mam linię bioder równą linii talii i ramion, najwięcej mnie na brzuchu, pupę mam zgrabną, ale trochę płaską, a biust spory, bo miseczka D/E. Rozmiar spodni noszę 36/38, elastyczne bluzki 38, a koszule i bluzki z materiałów nierozciągających się w rozmiarach od 40 w górę. Dodam, że mam zaledwie 18 lat i nie wiem za bardzo jaką sylwetką jestem i jakimi Twoimi poradami powinnam się kierować. Pozdrawiam i wysyłam dużo ciepełka :)
Siwka a... Skad ta bluzeczka???
Marzena... fioletowy swteterek CUDO <3
Jo Marc... Radziu, która z pań jest dla ciebie piękniejsza - tak zupelnie subiketywnie
marlyin czy audrey?
Gamebym... Wiem, że totalnie nie w temacie, ale czekałam rok i myślę , że grudzień o odpowiedni czas na odpowiedz na chellenge od Karoliny :) Przypominam https://youtu.be/FpSJS4u4yT0 minuta 14:30
Artemid... Co to za szminka, którą masz z czarną bluzką?
Madzia ... Świetny filmik :) Dobrego dnia :)
Joanna ... Książę Albert, w 1840 roku podarował królowej Wiktorii broszkę z imponującym szafirem w otoczeniu okazałych diamentów. Dumna królewska oblubienica przypięła ją do sukni ślubnej. Dziś ten sam klejnot nosi jej potomkini Elżbieta II. Można go zobaczyć na wielu zdjęciach z wizyt królowej. Pierścionek, który książę Karol podarował Dianie, a który dziś nosi księżna Kate, to niejako kontynuacja tej "szafirowej" tradycji, bo wygląda tak jak Queen Victoria Wedding Brooch, czyli wspomniana broszka.
Lina Ma... o ile sie nie mylę, "diament w kosmosie", o którym mówisz, to planeta, nie gwiazda :) planeta, której skład to głównie węgiel, a jej gęstość jest tak duża, ze pozwala nam to wnioskować, ze jest to gigantyczny diament. i jest... niczyj :) pozdrawiam!
Michali... Mam pytanie, jakie Pani poleca suknie na 18?
Marta G... Uwielbiam Tanzanit :)
nozy ca... Gwiazdor team! :)
Bogumi?... Radzka nie napisałaś - skąd ten wspaniały swetro-golf?
Bogumi?... ja kocham szmaragdy :) zawsze się nimi zachwycam :)
Bozena ... Masz cudowny sweterek możesz zdradzić gdzie kupiłaś. Pozdrawiam
Lena N.... Ty w tym filmie Radzia jesteś najpiękniejszym klejnotem w tej bordowej bluzce. co to za marka? całuję
carmela... Ale cudowny background! <3

http://carmelatte.co
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCWT9nrQ7SizjEN8RR7yB9Fg