raaadzka - Radzka VLOG z Berlina :- TARGI NOWOŚCI INSPIRACJE go! :-


Snapchat: radzkaradzi :-) Radzka na FB: https://www.facebook.com/Radzkavlog Radzka na Instagramie: http://instagram.com/radzka Książka: http://helion.pl/view/8401w/radzka.html Dziękuję ekipie Pan Pablo za super Wyjazd! :-) Pan Pablo FB: https://www.facebook.com/panpablo.sklep/?fref=ts Pan Pablo online sklep: http://www.panpablo.pl Na sobie mam płaszcz Patrizia Aryton szyty na miarę w ubiegłym roku, LOOKBOOK z tym płaszczem w roli głównej: https://www.youtube.com/watch?v=zFgzLmvunCY Mam nadzieję, że taki inspiracyjny vlog Wam się podoba! :-) Miłe soboty Wam życzę! R.

Najlepsze komentarze:

Weronik... nie ikony a witraże ?
kamila ... Twoje wyjazdowe filmy są mega fajne, uwielbiam je.pozdrawiam
carmela... Świetnie, uwielbiam Berlin <3


http://carmelatte.co
Agata J... Jaka to pomadka? Ta delikatniejsza, bardziej w róż?
Joanna ... Świetny filmik, dzięki Radzka.
Joanna ... świetna wycieczka :) ile wejściówka na trzy dni targów kosztuje?
jaga... Jesteś urodzona do kręcenia vlogów :) Zawsze z wielką przyjemnością je oglądam!
krystia... Radzia, skąd pochodzi Twoja bluzeczka w paski ?
emi87pl... Niestety jestem rozczarowana :( wiem że na takich targach nie można za bardzo kręcić ale na koniec mogłaś w podsumowaniu powiedzieć że np. w przyszły roku będzie się nosiło takie spódnice, takie koszule, takie buty... widziałaś takie fasony. Jedynie co się dowiedziałem to że będzie dużo butów że wzorami oraz w szpic... ale to sama wywnioskowałam z filmu. Więc następnym razem opowiedz więcej co zobaczyłaś.
Katarzy... Radzka pytanie z innej beczki czy Ty nie czujesz się dziwnie albo głupio kiedy kręcisz film i jesteś sama i no gadasz do kamery i ludzie się gapia podejrzewam że myślą sobie coś typu no nienormalna gada do siebie. Czy Ty się nie wstydzisz czy się kompletnie nie przyjmujesz???


Kasia M... Bardzo ciekawy materiał!
Margare... Jaaaaaa! ale super te targi! :D też bym kiedyś chciała się na takie dostać. Mam taką refleksję, że wiele tych cool rzeczy ma odniesienie do infantylności - motywy kotków, piesków, Myszki Miki- tak jakby tkwiła w nas potrzeba cofniecia się do dzieciństwa. Kidults :)
Besztac... Radzka jeździ na desce???:)
Anareta... Pewnie, że z przodu i z tyłu liceum! :) Wyglądasz bardzo młodo i kwitnąco :)
eloud m... W lustrze udało mi się zobaczyć, że kręciłaś ten vlog aparatem SONY alfa 5000 , czy używałaś innego mikrofonu?
Madelin... Czy tylko ja wolałam Radzkę na snapie niż na instasnapie? Lepiej mi działało i ogółem milej mi się oglądało. A vlog super jak każdy u Radzki! ?
A K... Plaszcz mmmm boski
filifio... o rety! ale raj :O tak bardzo żałuję, że nie podróżuję:( to musi być wspaniałe bywać w takich miejscach:) Bardzo inspirujące i można "naładować" się pozytywną energią i twórczością:)
Anita D... Skumplowałabym się z Tobą bez dwóch zdań . Mądra , kreatywna , zabawna pełna życia po prostu moje klimaty . Na chwile przeniosłaś mnie w inny świat . Jesteś bardzo potrzebna w tej naszej szarej rzeczywistości . Uwielbiam Ciebie i ..Twoją Ruda Anie .SUPER RADZKA
oooleks... Hej, polecasz jakiś fajny przewodnik po Berlinie i jakąś fajną miejscówkę do spania? :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCWT9nrQ7SizjEN8RR7yB9Fg