MUANI czyli Skandale,Newsy i Ciekawostki - YouTuberzy Zhakowani przez OurMine i Cenzura Angielskiej Policji?


►LIVE Streamy https://www.twitch.tv/muaniyt ►Patronite https://patronite.pl/muani ►Mój Dodatkowy kanał! http://www.youtube.com/c/aniMUANImeFailPlusxD ►FACEBOOK https://www.facebook.com/Dramyiskandale ►Grupa Na FB https://www.facebook.com/groups/1829857737260569 ------------------------------------------------------------------------------------------ Jeżeli masz newsa który mógłby trafić do odcinka napisz mi na FB! :) ►Wszystkie Dramy z Polskiego YouTube!◄ http://bit.ly/SkandaleYoutube ►Playlista z najciekawszymi wiadomościami z internetu!◄ http://bit.ly/tubeexpress ►Playlista z genialnymi filmami tematycznymi◄ http://bit.ly/jakosciowefilmy Źródła:

Najlepsze komentarze:

Cute Bl... Czemu przeczytałeś JURMAJN a nie ORMAJN ? XD
ASPERGE... A może po prostu najpopularniejsi Youtuberzy zmówili się, aby zmienić tytuł wszystkich filmów na Ourmine Are Back w tym samym czasie, a później sami zrobili dramę o to, że ktoś się włamał.
Matemat... Przeczytałeś Jork sprawę źle
Antoni.... Ja wale po co ja go jeszcze oglądam
Tapczan... Wg dla pc w wocie dało tylko ściane rekstu
SK9... #yurmajn
#zlodziej

*twojemoje
Rampard... dlaczego masz prawie podobne intro do KIMSTAR
zonia... O CHUJ CHODZI Z TYM SLIMAKIEM NA KONCU
oliwier... OurMine Are Back!... ( Read the description )
Gaburie... ,,HEHE production,, Moje uszy krwawią


HNTr... hehe productions...
JANÓ? ... 6.54 skończył pierdolić :-P
Nonchal... siema siema o tej porze każdy wypić może jakby nie było jest bardzo miło nie normalnie walimy to co mamy nie tak kminimy normalnie na lewo to nie zgrzeeeewo jakby nie było jest bardzo miło zwolnij bo to jest jednak zierenkowa pająk pij od nowa dwa łyki były dla fila artistylistyki tera pijemy pod bewua bo to jest artykuł dwieście dwa nie? no i spoko luzik-bluzik
Leaf... Nie oni nie pomagają. Przez ourmine youtuberom spadły wyświetlenia i suby. Na przykład youtuber Jameskii
miał ogromną fale unsubów.
STARY K... 0:50 Grałem :D
Zerat88... lol zmienił nicki przeciwników na np Bot Gnar więc wszyscy myśleli że taki bot gra tak zajebiście
Darek K... twoje kody do konta które dostajesz na token są w bazie yt , więc co za problem wykraść je z bazy ?? czy naprawdę myślisz ze wymyśla je twój token haaha.... przejrzyj na oczy....
Rubik :... Myślę że prędzej hakerzy niż zmowa, bo moda zwykle przychodzi z zachodu do Polski a nie z Polski na zachód :) Hakerzy wlamuja się do banków i serwerów rządowych a na YouTube by mieli się nie wbić? Akcje Anonymous są bardziej spektakularne a im przyklaskujemy :)
Mi?o?ni... poziom hakowania lewel ekspert. 1 odbierz obraz gif na FB. 2 Mam już dostęp do twojego komputera robię zdalny pulpit którego nie widzisz. 3 mam dostęp do wszystkich twoich mediów społecznościowych :) Więc po co logowanie z sms :) no chyba że każdy w domu się ciągle wylogowuje :)
Zziomex... Da sie obejść ten kod z telefonu zarówno na steam jak i na YT
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCCW2YJvNVFV_310CX-3FPQQ