JustinsGlance - Koncert Justina Biebera w Polsce || VLOG KRAKÓW


https://www.youtube.com/watch?v=_awhvWEnyQg Zdjęcie do miniaturki zapożyczyłam od mojej przyjaciółki, Natalki, więcej zdjęć u niej na Instagramie: https://www.instagram.com/natalkaxox/ Zostań moim mailowym przyjacielem! Dorzuć kopertę ze znaczkiem pocztowym i swoim adresem, by mieć pewność, że odpiszę. ADRES DO SKRYTKI POCZTOWEJ: Anna Sęk Skrytka pocztowa 130 Urząd pocztowy Głogów 2 ul. 1-go Maja 1 67-200 Głogów ♡ kontakt/zapytania biznesowe - [email protected] ♡ zadaj mi pytanie - http://zapytajanie.tumblr.com/ ♡ BLOG - http://justinsglance.blogspot.com/ ♡ SNAPCHAT – justinsglance ♡ INSTAGRAM - https://instagram.com/justinsglance ♡ GRUPKA FB - https://www.facebook.com/groups/1044124215677090 ♡ TWITTER -...

Najlepsze komentarze:

to ja... Jak to wygląda, kiedy masz bilet na gc? W sensie jak wcześnie stoją już dziewczyny, żeby być jak najbliżej i jak z płyty dostać się na golden? Czy jest jakieś przejście? I czy miejsca na Golden wyglądają tak, ze jest mega ciasno? Czy raczej jest jakiś luz?
Allmy D... Kraków - najlepsze miasto ❤❤
Viktori... Kiedy to oglądam to się wzruszam. Nie jestem fanką Justina ale mam swoich idoli i móc zobaczyć jego uśmiech na żywo to coś cudownego♥ Gratuluję spełnienia marzenia♥?
nikt ni... popłakałam się jak mówisz o tym koncercie,mnie niestety na nim niebyło bo zostałam belieber po jego koncercie w Krakowie???
Poesie... Płakałam prawie jak opowiadałaś o Justinie <33
Ari pla... jak zawsze super?☺
Ró?a F... Też mam koszulkę "Justin oś my follower"
Maja Sz... nagraj filmik o ozdabianiu koncika
Weronik... Hejka bardzo bym chciała abyś nagrała filmik jak było na Believe tour i na meet & greet z Justinem. <3
S?odkie... ja jestem megaaa fanką Laury Pergolizzi. Kocham ją, jest super.Chcę się wybrać na jej koncert do poznania. A ty ją lubisz?


Nimfado... Skąd bluza?
ALISHA... Tak ale z tego co wiem to Justin odwołał M&G
Ewelina... ty lubisz Justyna bibera?LOL?
Inna Od... od koncertu minął miesiąc a ja nadal nie mogę w to uwierzyć, to było coś cudownego i wspaniałego! Dziękuję że mogłam obejrzeć ten filmik, był mega uroczy i kochany*-* mogłabyś opowiedzieć o spotkaniu, mg, przytuleniu Justina i pokazać zdjęcie z nim? Tak się ciesze że mogłaś spełnić marzenie, na które czekają miliony beliebers♥
Hanna K... zazdroszczę :)
Kitka 4... dlatego masz nazwę Justin i tak dalej
Emi Vlo... Spóźniłam się na Support i na 2 piosenki Justina -.-
Ola Wro... bylam tam, bylo cudownie. kocham Justina ??
slodzia... Będą vlogmasy??? prosze o szybką odpowiedź ❤❤❤❤
MONIKA ... wiem, żę to dość dziwne pytanie ale chciałabym ściągnąć sobie do wydruku takie "wstązki na których justinsglance wpisuje tytuł odc na miniaturce. Bardzo proszę o pomoc, albo chociaż co wpisać aby coś takiego uzyskać. Pozdrawiam cieplutko ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCRPQyM9tLsKhB8wiRCLdS7A