Exu - Harry Potter: Jak powinien się rozpocząć?


JEŻELI ODCINEK CI SIĘ SPODOBAŁ - ZOSTAW ŁAPKĘ! ♦Grupa : https://www.facebook.com/groups/1118583901487001/ ♦Mój facebook: https://www.facebook.com/exuuuu ♦ Instagram: @KubaGlich ♦Snapchat: realExu

Najlepsze komentarze:

Exu... Hejka!
Przepraszam za takie szumy na ścianie, ale bawiłem się ustawieniami!
Kobiecy... Rozpoczęcie z Huncwotami byłoby nieciekawe, bo wtedy nie znamy jeszcze ich historii, więc ten świat by nie wkręcał. Narrator ma czytać historię? Jak? Przecież to nie film.
Sceny z życia Lily i Jamesa, w momencie, gdy nie znamy bohaterów by nas nie wciągnął, to jeden z błędów, który twórcy nie popełniają.
Rozpoczęcie pt. dziadek opowiadający historię narzucałoby narrację pierwszoosobową.
Harry mieszkający z Severusem byłby już całkowicie inną historią.
S?odkie... Wiem że dataaa !(Harry nie byl by Horkruksem bo to wydarzenie z Lordem i jego matka nie mialo by miejsca )( było by tylko że Voldemort zabił jego matkę ) Według mnie fajnie by było jakby właśnie wychowywał się ze Severusem( lecz nie był by jego dzieckiem . Ale Lili po tym jak zaszła w ciążę z Jamsem , James ja zostawił i zakochała się w Severusie który odwzajemnił jej uczucia i postanowił wychować z nią Harrego ( (miałby na nazwisko Snape ) . Byl by zbuntowanym nastolatkiem . Severus był by nauczycielem obrony przed czarną magią . A Albus Dambyldor był by dyrektorem Hogwartu . Harry nie byłby grzecznym chłopcem raczej by sprawiał problemy . Młody Snape po tym jak dowiedział się że Severus nie jest jego ojcem , uciekłby z Hogwartu . Po drodze spotkał Lorda Voldemorta . Nie wiedział by kim jest . Harremu Lord wydawał by sie równie zagubiona osoba . Harry ciągle wściekły na ojca postanowił iść z nieznaną osoba . Harry był z Voldemortem pół miesiąca przez który Lord uczył Harrego zaklęć . Ojciec Harrego był by załamany i podciął by sobie żyły . Lecz go uratowano. Dambyldor postanowił sam poszukać Harrego . Znalazł go z Lordem lecz Harry nie chciał wracać bo ciągle czuł urazę do Severusa . Dambyldor próbował go namawiac lecz na darmo . Udało mu się go tylko namówić Harrego żeby spotkał się z Ojcem . Harry niechętnie lecz się zgodził . Następnego dnia Harry przyszedł na umówione miejsce sam . Po chwili zjawił się Severus . Podbiegł do Harrego by go przytulić lecz Harry go odepchnął .
Synu .. rzekł Severus
- Nie przyszedłem tu z własnej woli . Podziękuj Albusowi . - odpowiedział że złością Harry
- podsłuchałem twoja rozmowe z Dambyldorem nie jestem twoim synem ! Czemu mi nie powiedziałeś . W tym samym momencie Harry się odwrócił i chciał biec . Lecz Severus złapał go za ramię nie umożliwiając Harremu iść dalej . Harry spojrzał na ramie gdzie trzymał rękę jego ojciec . Zauwazyl bandaż wokół nadgarstka . Odwrócił się w stronę ojca i zobaczyl że druga rękę również ma owinięta wokół nadgarstka bandażem . Wtedy zrozumiał że Severus naprawdę go kochal . I wtedy Severus opowiedzial Harremu całą historię . I potem powiedział kim był Voldemort ( w sensie historia Harrego była by historia Severusa )
Mam nadzieję że wam się spodobało
Marcel ... Moim zdaniem powinien się rozpocząć Harypoter żeby Hary trafł do dziadków od strony taty co byli czarodziejami i by raz nocować u tych dziadków lub u dziadków od strony mamy lub jak by trafił do rodziny Minerwy Mahdonagall i by się Minerwy swoim mężem się Harrym zaopiekowała czy jak by też trafił do rodziny Łeslejów fajny i się bodoba mi film o którym pisze komentarz .
Jan Ry?... Powiniena bydz część HP i początki poterów
?ukasz ... fajnie gdyby jakby jakiś lektor czytał co się działo przed harrym potterem i gdy lektor przestanie zacznie się film gdy budzi się w swojej komórce
t?czowy... Moim zdaniem harry powinien zginąć z rodzicami i został duchem Hogwartu Ron i Hermiona
By się cofneli zmieniaczem czasu i zdążyli uratować harry, ego i by się rozpoczęła historia harry, ego w Hogwarcie
HazelGr... A mnie się podoba tak, jak zaczyna się oryginalny Harry <3
Stasiek... Ale książka czy film?
esmeral... Najpierw jest scena w której James daje Dumbledorowi Peleryne Niewidke. Syriusz nie idzie do azkabanu, bo plan Pettigrew się nie udaje. Syriusz też zostaje okaleczony zakleciem, które zabiło mugoli. Po smierci Lily i Jamesa Syriusz przychodzi do domu Potterow i bierze Harry'ego, i pod zgodą Dumbledora sie nim opiekuje. 
PS. Exu lovciam Cię.


Zosia H... Jak na przykład chciała żeby zrobić osobny film o huncwotach I co się wtedy działo Hogwarcie
Ania Em... (Wiem data) ale może nagraj ,,Harry Potter co powinno być w dalszych częściach książki?" Ja uważam że Nevill powinien wynaleść jakąś rośline czy coś na stracenie zmysłów (jego rodzice stracili) w końcu został zielarzem.
Twoja B... Szkoda że już wszystko obejrzałam. Chce zapomnieć i obejrzeć wszystko od nowa ;D
Magdale... Gwardia exu
Julia R... chce program Lili i James potter i Harry Potter
w tym Lili i James potter chodzi o to że coś jak Harry tylko z ich życia
Lena Ko... Moim zdaniem powinna powstać inna część życia przed Harrym
?ntok... Według mnie powinien się zacząć tak: pan bez nosa wbija to Potterów strzela avade ale nie znał tego zaklęcia tak dobrze i oni tylko zemdleli i strzela w Harrego mu się robi blizna . Mały Harry wstaje tańczy makarene bierze różdżkę matki i mówi PAPU i mówi wingardium leviosAA a Voldemort uderza o sufit i ginie xdd
Prezes ... na chuj dajesz szybsze tempo jak czytasz?!
Monika ... lecimy do 40 tys. subuw
Pawe? M... Jak dla mnie troche głupio jest że Harry jest dziadkiem i zaczyna opowiadać bo od razu wiadomo że przeżyje
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC8CoE4cH880ocPVxNKNMM2g