- Zrób Gimpera ! - Trening Gimper WOD Crossfit


Koniecznie sprawdź inne filmy: https://www.youtube.com/playlist?list=PLDMK9HKhWSTG0t5eR4N1FlHvE7SwJ8K0f ♥ SUBSKRYBUJ! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=ManUpPolska ♠ FACEBOOK: http://www.facebook.com/WapniakPolska ♣ INSTAGRAM: http://instagram.com/wapniakpolska ♦ SNAPCHAT: wapniakpolska

Najlepsze komentarze:

Zeusek ... Gimperowi by się przydał taki trening :s
Paul Ko... Świnia to jeden z niewielu ssaków, które się nie pocą.
Ryxon... Super pomysł.W dupie miej te unlike bo to pewnie gimbaza je daje-niestety Oni muszą jeszcze dojrzeć,a Ty tego nie przyspieszysz ;) Mam nadzieję że chodz trochę Cie zmotywowałem do dalszego działania :-) Niech moc będzie z Tobą xd Pozdro !
PaSebSt... Świński TRENING! XD
barni... Karol!?
Sortex... 17 minut
Rysiu V... Co mozna dac zamiast skakanki ?
mateusz... nie podoba mi sie to  ; / 
Holtby1... Poskakali troche chłopaki i sie zmęczyli.a jak trening skonczony to rozciagac sie a nie siedziec Panowie ;)
Mon Cze... Witam. Mam trochę brzucha [ z wagą nie mam problemu ale wygląd nie jest najpiekniejszy - czyt srednia fałdka ]. Czy to ćwiczenie pomorze mi to spalić? 


365DniN... Postanowiłem się zmierzyć i o to rezultaty:
WOD #01 Gimper - odpowiedź na wyzwanie Wapniaka
Czas 16m02s
Samuel ... Wstawają!!! :D
pniko1... Oooooo jee Grube LOLO.Zaraz lolo to określenie grubego brzucha tak, ale nie wnikam
Piotrek... Wszystko pięknie, ale czemu ćwiczysz w salce od squasha :D ?
Xane El... Ten drugi się opierdalał :D
Moczy m... Elegancko Wapniak,elegancko. Pełne wyrazy podziwu i aby dalej ; )
WitGame... Takie pytanko podasz model butów ??? i gdzie je kupiłeś??? 
Xane El... Ja czytałem gdzieś bardzo ciekawy artykuł, że CrossFit przyszedł do nas ze stanów i jest treningiem, który wymaga dużo siły i bardzo dobrej kondycji. Człowiek, który nigdy nie trenował lub trenował nawet przez te 2 lata to podobno za mało. Na CrossFit trzeba się przygotować siłowo(siłownia) a także wykonywać sporo interwałów. I CrossFit nie jest/są takim ćwiczeniem tylko aby się spocić. Jeżeli zostałby wykonany prawdziwy CrossFit to podobno nie ma się siły chodzić a mięśnie gorzej bolą jak po ciężarach na siłę. 
Po prawdziwym CrossFicie byście tak nie wyglądali, no ale jesteście jeszcze zieloni. W sumie ja też bym poćwiczył chętnie CrossFit, bo to jest zajawka, ale nawet nie próbuje bo szkoda mi organizmu. Muszę się wpierw dobrze przygotować na poważny CrossFit zamiast wyniszczać organizm na takim słabej kondycji.
Tysia S... az miło się patrzy :D 
Johnny ... Zamiast niepotrzebnie spalać kalorie na jakimś skakaniu mógłbyś zabrać się za ciężar.. Ok rozumiem, że niektórzy mają inne cele i priorytety, ale zawsze sylwetka wygląda lepiej gdy choć trochę zmęczymy mięśnie ciężarem. Skakanka i tego typu cwiczenia mozna sobie zrobić jako jakieś cardio po treningu. Na pewno na czymś takim super formy nie zbudujemy, a chyba nam na tym zależy.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCENKDi-SjtNrAxB6T7Ev0HQ