Domowy Survival - 6 powodów, by mieć zapas alkoholu na trudne czasy


W tym filmie omawiam 6 przyczyn, dla których alkohol będzie cennym towarem w sytuacji post-apo i dla których warto mieć go w zapasach. Prawdopodobnie najlepszy sklep dla Preppersów w Polsce: https://karaluch.com.pl/ Nasz blog: http://domowy-survival.pl/ Fanpage: https://www.facebook.com/domowy.survival/ Facebookowa grupa dla fanów: https://www.facebook.com/groups/domowysurvival/ Instagram: https://www.instagram.com/dwelling.survival/ Dotacje w Bitcoin: 18Mk6j2mFcky1vJeiqxrZteEeuhthvRd9 Butelkę do miniaturki wziąłem stąd: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:New_drambuie_bottle.jpg Autor fotki: użytkownik Drambuieliqueur na Wiki.

Najlepsze komentarze:

Aleksan... Kiedy miałem 9 lat padło zasilanie na dzień gdybym wtedy Was oglądał bym miał 5 kuchenek na alkochol i drewno teraz jestem przygotowany niema awari Ale dziękuję wam zanauke
Jarek M... silnik 2 T raczej nie będzie pracował na alkoholu :D
Maggive... Witam lubie twoj kanał.Wydaje mi sie jednak że mylisz alkohol ze spirytusem.Alkohol sie nie pali więc nie można zrobić koktajlu mołotowa z wódki.
Black J... alkohol jako waluta
psuja19... Alkohol najlepszym środkiem płatniczym w czasie wojny. Zapytajcie starszych ludzi. Ilu się uratowało dzięki niemu.
Daniel ... A denaturat się też pali.
Mateusz... O tak żona robi zapasy, trzeba będzie jej pokazać ten film, szkoda tylko że ma długi termin przydatności do spożycia. :) p.s. I NIE, nie do współżycia tylko do spożycia, i nie żona, ten termin powoli jej się kończy.
Polish ... Bardzo fajna film!
Stefan ... Madre dorady. Rob dalsze programy jak sie bronic w trudnych sytuacjach zyciowych.
Stanisz... Ciekawy materiał.


g gmati... Fajny odcinek....musimy się szykować na takie dziwne czasy, plan strzelnic Pisowskich już startuje"Strzelnica w każdej gminie"
powerma... A co teraz są łatwe czasy?
Pan Hen... Palić alkohol? W ŻYCIU!!! :P
piotre3... a nie lepiej zrobić swój ? zdrowszy i lepszy smaczniejszy odpowiednio zrobiony
Bobobob... Alkoholem można uzupełniać mikstiry więc jest pierwszej potrzeby
Mi? Kor... 5:23 Tak tak - ja ci dam - dezynfekcja maseczki spirytusem - potem zakładzasz i w sam raz - dezynfekcja płuc też :P
Tommy G... Dobry Filmik........
Matranu... skoro ludzie są w stanie zabić dla alkocholu to faktycznie dobrze jest posiadać jego zapas.. żeby czasami nie dostać kulki tak bez powodu...
Dorota ... plus
BestCar... oj mam.duzo.w baryku juz sie nie.miesci
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtgwI4OVMGw_deAYE7pqcww